App Store Google Play

Трасу Дніпропетровськ-Сімферополь перетворять на платний автобан?

16.10.2013 08:30
Трасу Дніпропетровськ-Сімферополь перетворять на платний автобан?

«Укравтодор» планує провести низку конкурсів на будівництво або капітальний ремонт дорожніх магістралей по всій Україні.

Про це під час прес-конференції повідомив голова «Укравтодору» Євген Прусенко.

За його словами, щоб будувати хороші дороги в усьому світі вдаються до державно-приватного партнерства та Україна в цьому - не виняток.

Чиновник також розповів про існування державної програми на 2013-2014 роки, яка передбачає реалізацію шести великих інфраструктурних проектів.

«Упродовж наступного року ми повинні провести ці шість конкурсів. Реалізація цих проектів дозволить істотно поліпшити стан дорожнього покриття на основних магістралях країни», - зазначив Прусенко.

Він додав, що частина цих грошей піде на будівництво дороги першої категорії від кордону з Польщею до Рівного. Також передбачається будівництво дороги Дніпропетровськ-Запоріжжя-Мелітополь-Сімферополь.

"Укравтодором" заплановано також будівництво великої кільцевої дороги навколо Києва, будівництво магістралі від кордону з Росією до Харківської області,  нової дороги в Одеській області з переправою через річку Дністер, реконструкція магістралі на відрізку Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь.

Водночас, жодних термінів, за які будуть побудовані нові магістралі, Євген Прусенко не називає.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...