App Store Google Play

Трасу Дніпропетровськ-Сімферополь перетворять на платний автобан?

16.10.2013 08:30
Трасу Дніпропетровськ-Сімферополь перетворять на платний автобан?

«Укравтодор» планує провести низку конкурсів на будівництво або капітальний ремонт дорожніх магістралей по всій Україні.

Про це під час прес-конференції повідомив голова «Укравтодору» Євген Прусенко.

За його словами, щоб будувати хороші дороги в усьому світі вдаються до державно-приватного партнерства та Україна в цьому - не виняток.

Чиновник також розповів про існування державної програми на 2013-2014 роки, яка передбачає реалізацію шести великих інфраструктурних проектів.

«Упродовж наступного року ми повинні провести ці шість конкурсів. Реалізація цих проектів дозволить істотно поліпшити стан дорожнього покриття на основних магістралях країни», - зазначив Прусенко.

Він додав, що частина цих грошей піде на будівництво дороги першої категорії від кордону з Польщею до Рівного. Також передбачається будівництво дороги Дніпропетровськ-Запоріжжя-Мелітополь-Сімферополь.

"Укравтодором" заплановано також будівництво великої кільцевої дороги навколо Києва, будівництво магістралі від кордону з Росією до Харківської області,  нової дороги в Одеській області з переправою через річку Дністер, реконструкція магістралі на відрізку Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь.

Водночас, жодних термінів, за які будуть побудовані нові магістралі, Євген Прусенко не називає.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...