App Store Google Play

Голова фракції ВО «Демократи»: "наші прінципи і цінності важливіші назв"

16.10.2013 11:31
Голова фракції ВО «Демократи»: "наші прінципи і цінності важливіші назв"

У Дніпропетровській міській раді створена найбільша опозиційна фракція «ВО «Демократи». У фракцію - правонаступницю «Фронту Змін» увійшло 8 депутатів. Про це стало відомо в середу, 16 жовтня, під час позачергової сесії міськради.

«Ми більше не хочемо борсатися в багнюці політичних інтриг, а хочемо спокійно працювати в міськраді і займатися проблемами наших виборців. Тому ми оголосили про створення у міськраді фракції - правонаступниці «Фронту Змін». Називатися вона буде «ДЕМОКРАТИ». Так само як наша нова партія. Нас змусили змінити назву, але ми ніколи не змінимо принципи і цінності, які об'єднали нашу команду і наших виборців», - сказав керівник фракції «ВО «Демократи» Каміль Примаков.

Екс-«фронтовики» підкреслюють, що їхні звернення до Арсенія Яценюка про те, аби не було ліквідовано «Фронт Змін», не були почуті.

«Арсеній Петрович свій вибір зробив. Ми зрозуміли, що він стурбований виключно своєю особистою кар'єрою і обміняв партію «Фронт Змін» на крісло у складі політради «Батьківщини». Виходить, що йому все одно, якою партією керувати, які гасла говорити, якими людьми керувати. Ми не можемо і не хочемо наслідувати його приклад», - сказав Каміль Примаков.

Депутати фракції «ВО «Демократи» підкреслюють, що вони взяли на себе зобов'язання перед виборцями за виконання передвиборчих обіцянок і програм. Вони вирішили зберегти команду «Фронту Змін» і слідувати далі разом з тими, хто в них повірив.

«Ми взяли на себе зобов'язання перед виборцями за виконання передвиборчих обіцянок і програм. Ми вирішили зберегти команду «Фронту Змін» і слідувати далі разом з тими, хто в нас повірив. Арсеній Яценюк нас зрадив, але наш лідер Андрій Павелко з нами. Він відкрито висловив свою підтримку і солідарність з нашим рішенням не вступати в «Батьківщину». За що і був виключенийз фракції «Батьківщина» у ВР. Ми вважаємо це політичною розправою авторитарного керівництва фракцією над нашим лідером», - підсумував Каміль Примаков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...