App Store Google Play

Голова фракції ВО «Демократи»: "наші прінципи і цінності важливіші назв"

16.10.2013 11:31
Голова фракції ВО «Демократи»: "наші прінципи і цінності важливіші назв"

У Дніпропетровській міській раді створена найбільша опозиційна фракція «ВО «Демократи». У фракцію - правонаступницю «Фронту Змін» увійшло 8 депутатів. Про це стало відомо в середу, 16 жовтня, під час позачергової сесії міськради.

«Ми більше не хочемо борсатися в багнюці політичних інтриг, а хочемо спокійно працювати в міськраді і займатися проблемами наших виборців. Тому ми оголосили про створення у міськраді фракції - правонаступниці «Фронту Змін». Називатися вона буде «ДЕМОКРАТИ». Так само як наша нова партія. Нас змусили змінити назву, але ми ніколи не змінимо принципи і цінності, які об'єднали нашу команду і наших виборців», - сказав керівник фракції «ВО «Демократи» Каміль Примаков.

Екс-«фронтовики» підкреслюють, що їхні звернення до Арсенія Яценюка про те, аби не було ліквідовано «Фронт Змін», не були почуті.

«Арсеній Петрович свій вибір зробив. Ми зрозуміли, що він стурбований виключно своєю особистою кар'єрою і обміняв партію «Фронт Змін» на крісло у складі політради «Батьківщини». Виходить, що йому все одно, якою партією керувати, які гасла говорити, якими людьми керувати. Ми не можемо і не хочемо наслідувати його приклад», - сказав Каміль Примаков.

Депутати фракції «ВО «Демократи» підкреслюють, що вони взяли на себе зобов'язання перед виборцями за виконання передвиборчих обіцянок і програм. Вони вирішили зберегти команду «Фронту Змін» і слідувати далі разом з тими, хто в них повірив.

«Ми взяли на себе зобов'язання перед виборцями за виконання передвиборчих обіцянок і програм. Ми вирішили зберегти команду «Фронту Змін» і слідувати далі разом з тими, хто в нас повірив. Арсеній Яценюк нас зрадив, але наш лідер Андрій Павелко з нами. Він відкрито висловив свою підтримку і солідарність з нашим рішенням не вступати в «Батьківщину». За що і був виключенийз фракції «Батьківщина» у ВР. Ми вважаємо це політичною розправою авторитарного керівництва фракцією над нашим лідером», - підсумував Каміль Примаков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...