App Store Google Play

Рамос: Дніпру" не дадуть стати чемпіоном, але наше завдання інше

15.10.2013 13:21
Рамос: Дніпру" не дадуть стати чемпіоном, але наше завдання інше

Кореспонденти Football.ua зустрілися у Дніпропетровську з головним тренером Дніпра, інтерв'ю якого можна сміливо розбирати на цитати.

- Містер Рамос, не так давно Олег Блохін сказав, що вам знадобилося три роки, щоб зліпити „Дніпро", а йому, мовляв, такого часу не дають. Виходить, це був комплімент , і силу „Дніпра" в Україні не вправі заперечувати вже ніхто. Ви відчуваєте, що „Шахтар", „Металіст" і „Динамо" відносяться до нинішнього „Дніпра" як до прямого конкурента в боротьбі за чемпіонство?

- Так. Це була наша ідея, наш намір - стати врівень з кращими командами України. Думаю, зараз кожен з нас може боротися за те, щоб стати чемпіоном.

- Чи вважаєте ви сьогоднішній „Дніпро" таким, яким ви хотіли його бачити три роки тому, коли підписували контракт з клубом?

- Так. Незважаючи на те, що багато часу на це пішло. Ми працювали терпляче, десь були затримки. Але зараз ми наближаємося до того, що ми хотіли бачити спочатку , коли приїхали до Дніпропетровська.

- Чи розуміли ви, що клуб, навіть маючи багато грошей, не зможе купувати зіркових гравців через їх небажання їхати в Україну?

- Ні. Це ті рішення, які повинен приймати президент клубу.

- На початку роботи в Україні ви сказали , що вам знадобиться 3-4 роки, щоб зробити „Дніпро" чемпіоном країни. Чому ви визначили саме такі часові рамки?

- Тому що не можливо було зрозуміти все швидше. Не можна сьогодні лягти спати, а завтра прокинутися, а все вже зроблено так, як ти хотів. Потрібно було поміняти багато речей внутрішньоклубного господарства .

- Не боїтеся, що саме на слова про чемпіонство за 3-4 роки буде спиратися президент клубу, коли буде давати оцінку вашої роботи за час контракту, питати за результат?

- Але робота зроблена. Ми йдемо до досягнення мети.

- Тобто , роботу потрібно оцінювати по закінченню вашого контракту з „Дніпром"?

- Звичайно.

- Спочатку українські фахівці важко сприймали вас і не вірили в те , що ви можете досягти успіхів із „Дніпром". Ви відчували це? Вам заважало це працювати?

- Ці речі мене ніколи не хвилювали і не хвилюють. У мене достатньо хороший послужний список, досить виграних трофеїв.

- Проте в перші півтора року в Дніпропетровську вас не критикував тільки ледачий. Чому будівництво команди проходило так важко?

- Тому що у нас не було необхідного матеріалу для будівництва команди в необхідній кількості.

- А зараз він є?

- Усе покращилося.

- Матеріал є в повному обсязі , на сто відсотків?

- Ні .

- Те , що „Дніпро" прогресує в останні роки - факт. Ті не менше, команда займає те ж саме четверте місце. Це - наслідок сили опонентів або проблеми „Дніпра" та його прорахунки в роботі?

- Знаєте, що є хорошого в Україні? Те , що ще до початку чемпіонату ти вже знаєш, хто і на яких місцях його закінчить .

- Ваша команда вже дозріла для того, щоб стати чемпіоном?

- А тут це неможливо з тієї ж причини - ще до початку чемпіонату ми вже знаємо, як все закінчиться .

- На якому етапі роботи ви прийшли до такої думки?

- Коли трошки ближче познайомився з українським футболом.

- Усвідомлення цього не позначається на вашій мотивації?

- Ні . Я виконую свою роботу і все. Ми просто хочемо , щоб „Дніпро" ріс .

- Хіба можливе зростання, якщо ти розумієш, що не можеш досягти вершини у своїй роботі?

- Звичайно. Завжди можна рости.

- А ваші футболісти теж вважають, що чемпіонами вони стати не зможуть?

- А ось це запитайте у них.

- Добре. Чи можна тоді вважати, що головною вашою метою тепер уже є Ліга Європи?

- Ні. Головне завдання - виграти наступний матч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...