App Store Google Play

«Фронтовики» створюють нову партію «Демократи»

15.10.2013 14:18
«Фронтовики» створюють нову партію «Демократи»

Народні депутати України, екс-голова Дніпропетровської обласної організації «Фронт Змін» Андрій Павелко та екс-голова Київської обласної організації «Фронт Змін» Володимир Полочанінов, керівник Запорізької обласної організації «Фронт Змін» Едуард Гугнін, голова Чернігівської обласної організації «Фронт Змін»  Олександр Нерета, голова Дніпропетровської  міської організації «Фронт Змін» Каміль Примаков заявили про створення нової партії з робочою назвою «Демократи». Про це йдеться у їх відкритому листі до однопартійців.

 «Ми закликаємо всіх, хто поділяє наше бачення і переконання, вибиратися з існуючого опозиційного «болота». «Демократи» стануть новою точкою опори для кардинальних змін в країні. За нами майбутнє, приєднуйтесь», - йдеться у листі.

 «Фронтовики» підкреслюють, що керівництво «Фронту Змін» не почуло їх, аби припинити ліквідацію «Фронту Змін».

 «Ще вчора ми були єдиною і сильною політичною командою «Фронту Змін». Нас об'єднували спільні демократичні принципи, цінності та ідеї. Ми прагнули справжніх змін і готові були за них боротися. Ми створювали нові напрями і форми діяльності партії. Ми змінювали підходи у роботі з суспільством. Люди нам довіряли. У нас вірили. Нас підтримували. Сьогодні ми хочемо чітко заявити - наша команда була і залишається в опозиційному таборі. Ми чесно і відкрито звернулись до керівництва фракції «Батьківщина» припинити ліквідацію «Фронту Змін» і зайнятися реальною опозиційною роботою.» -  - наголошують вони. У відповідь, головного ініціатора відкритого листа до Арсенія Яценюка, народного депутата Андрія Павелка відразу виключили з фракції «Батьківщина».

 «Але це нас не зупинить. За минулий рік роботи в парламенті ми переконалися в тому, що обрана лідерами Об'єднаної опозиції стратегія виявилася вкрай неефективною, у позиції немає реальних перемог, на які чекає від нас суспільство,»- йдеться у листі.

 «Тюремне ув'язнення Юлії Тимошенко фактично паралізувало опозиційний табір. Керівництво опозиції зайнято виключно внутрішньопартійними процесами  і боротьбою за лідерство, втративши реальний зв'язок із суспільством і не маючи чітких альтернатив до політики влади. Рік роботи опозиції в такому форматі сильно розчарував не лише нас, а й наших виборців. Про що вони неодноразово говорили нам на зустрічах і в соціальних мережах. Ми бачимо, що акція «Вставай Україна!» не отримала масової підтримки. Юлія Володимирівна досі у в'язниці» - підкреслюють вони.

Сьогодні ми не маємо права закривати на це очі і ховатися за яскраві протестні гасла. Це небезпечно для майбутнього країни, наголошують вони.

На їх думку об'єднавчі процеси не принесуть результатів і зростання довіри до опозиції без зміни стратегії.

 «Ми переконані, що об'єднавчі процеси не можуть принести позитивних результатів і зростання довіри до опозиції без зміни стратегії. Сьогодні потрібна нова опозиційна стратегія дій. Ефективна, орієнтована на суспільство і на вирішення фундаментальних проблем країни. Програм і декларацій недостатньо. Опозиція повинна довести своїм виборцям свою дієвість, свою твердість і свою здатність формувати і відстоювати альтернативні нинішній політиці влади рішення і позиції», - йдеться у листі.

Повний текст звернення

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...