App Store Google Play

Бюджет ремонту "Метеора" схуд більш ніж на третину - киянам потрібніше

15.10.2013 13:34
Бюджет ремонту "Метеора" схуд більш ніж на третину - киянам потрібніше

Уряд України перерозподілив обсяги фінансування за рахунок бюджетних коштів і вніс зміни до переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури, а також організаційних заходів на 2013 рік у рамках підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів №763-р оприлюднено на його веб-сайті.

Згідно з документом, загальний обсяг фінансування об'єктів до Євробаскету-2015 поточного року не змінився і, як і раніше, становить 200 млн грн.

Водночас обсяг фінансування робіт із проектування і реконструкції будівлі Універсально-видовищного спортивного палацу "Метеор" у Дніпропетровську скорочено до 46,4 млн грн з 72,4 млн грн, із проектування і капремонту другої черги Палацу спорту в Києві - до 44 млн грн із 70 млн грн раніше.

Крім того, уряд вніс до переліку об'єктів фінансування за рахунок бюджетних коштів здійснення часткового відшкодування процентних ставок за позиками, залученими під будівництво багатофункціональних спортивних споруд до Євробаскету-2015, передбачивши на ці цілі 8,83 млн грн поточного року.

Згідно з документом, також збільшено загалом до 69,9 млн грн з 16,9 млн грн обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів проектних робіт і будівництва тренувальних баз.

Так, обсяги фінансування підготовчих робіт зі зведення тренувальних баз у Києві та Дніпропетровській області в 2013 році не змінились і становитимуть 0,5 млн грн і 14,4 млн грн відповідно, в Донецькій, Одеській, Львівській і Харківській області збільшено до 13,5 млн грн з 0,5 млн грн раніше.

Крім того, скорочено до 31,87 млн грн з 40,7 млн грн фінансування за рахунок бюджетних коштів підготовчих робіт із проектування і будівництва тренувальних комплексів національної збірної України з баскетболу в 2013 році.

При цьому Кабмін вилучив Київську область (раніше передбачалося виділити регіону на ці цілі 39,3 млн грн) із переліку регіонів зі спорудження таких комплексів і збільшив фінансування АРК на ці цілі до 31,17 млн грн з 0,7 млн грн раніше, зберігши фінансування Львівської області на колишньому рівні в 0,7 млн грн.

Нагадаємо, раніше губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колесніков заявляв, що виділені 72,4 млн. грн. - лише перша крапля "капітальної реконструкції найбільшої спортивної споруди області", яка має бути освоєна цього року. Загалом на "метеор" Урядом було обіцяно 200 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...