App Store Google Play

Річницю чемпіонства «Дніпра» відсвяткували матчем зі збірною СРСР

14.10.2013 12:37
Річницю чемпіонства «Дніпра» відсвяткували матчем зі збірною СРСР

В рамках акції «Дніпро» - чемпіон!», що проходить під патронатом голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, 12 жовтня в Дніпропетровську відбувся матч, присвячений 30-річчю перемоги Дніпра в Чемпіонаті СРСР. На полі зустрілися «Золотий» склад «Дніпра» 1983 і 1988 років та ветерани збірної СРСР. Щоб подивитися гру видатних футболістів та привітати зі святом улюблену команду, на стадіоні «Дніпро-арена» зібралося більше ніж п'ятнадцять тисяч вболівальників.

Свято почалося з вшанування учасників команди 1971 року, хто залишився живий до сьогоднішнього дня і хто завоював для клубу путівки у вищу лігу чемпіонату СРСР: Володимир Сергєєв, Василь Лябік, Петро Найда, Микола Богданов, Станіслав Євсеєнко, Віктор Назаров, Леонід Колтун, Сергій Собецький та Володимир Федоренко.

Потім стадіон вшанував хвилиною мовчання легендарних футболістів, тренерів клубу, які назавжди вписали свої імена в славну історію «Дніпра»: Володимир Ємець, Геннадій Жиздик, Євген Кучеревський, Валерій Лобановський, Микола Кудрицький, Антон Шох, Олександр Сорокалєт, Іван Вишневський, Роман Шнейдерман і багато інших.

Матч ветеранів пройшов у два тайми по 25 хвилин. Перший удар по м'ячу довірили Поліні Ємець - внучці видатного тренера «Дніпра» Володимира Ємця. Гра закінчилася з рахунком 2:2. Голами відзначилися Володимир Геращенко, Вадим Євтушенко, Ігор Добровольський та Ігор Бєланов.

Також на футбольному святі відбулось нагородження переможців футбольного турніру «Майбутні чемпіони» серед юнацьких команд нашої області.

Слід зазначити, що святкування визначної для ФК «Дніпро» дати не закінчується. Зокрема, в Дніпропетровську на честь великих тренерів «золотої команди» будуть названі нові вулиці, встановлені пам'ятні дошки на тих будинках, де вони жили і трудилися. А 6 листопада, в той самий день, коли була здобута перемога «Дніпра» над московським «Спартаком», на бульварі імені Євгена Кучеревського відкриють пам'ятний знак - Дніпровську туру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...