App Store Google Play

Коломойський стверджує, що перераховував Пінчуку гроші на вибори Кучми

14.10.2013 11:26
Коломойський стверджує, що перераховував Пінчуку гроші на вибори Кучми

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заперечують, що вони володіли акціями Криворізького залізорудного комбінату на користь Пінчука.

Про це говориться в роз'ясненнях Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова за позовом Віктора Пінчука у Високому суді правосуддя в Лондоні, копії яких має "Українська правда". 

Як стверджує видання, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заявили, що купували акції КЗРК на користь Рината Ахметова.

Крім цього відповідачі обвинувачують Віктора Пінчука у використанні своїх зв'язків з Леонідом Кучмою в приватизаційних конкурсах Укррудпрома, Нікопольського заводу феросплавів, а також одержання матеріальної вигоди при керуванні Публічною акціонерною компанією Укрнафта. 

Коломойський і Боголюбов також стверджують, що в 3003-2004 роках передали Пінчуку 100 млн. дол. США на витрати виборчої кампанії Леоніда Кучми, який збирався балотуватися на третій строк президентства.

Про подробиці судового розгляду між Віктором Пінчуком, Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовым "Українська правда" обіцяє розповісти вже незабаром. Редакція звернулася до всіх сторін конфлікту - у тому числі до Віктора Пінчука, Ігоря Коломойського й Ринату Ахметова - із проханням прокоментувати деталі судового розгляду в Лондоні.

Нагадаємо, у березні 2013 року Пінчук звернувся Високий суд правосуддя в Лондоні (High Court Of Justice) з позовом до Коломойського й Боголюбова.

Позов поданий у зв'язку з порушенням ними контрактних зобов'язань і зобов'язань довірчого управління по акціях ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат".

Пінчук просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК у довірчому управлінні на його користь і вимагає від них передати йому ці акції, а також компенсувати збитки, понесені в результаті невиконання відповідачами контрактних зобов'язань і зобов'язань довірчого управління відносно акцій КЗРК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...