App Store Google Play

Коломойський стверджує, що перераховував Пінчуку гроші на вибори Кучми

14.10.2013 11:26
Коломойський стверджує, що перераховував Пінчуку гроші на вибори Кучми

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заперечують, що вони володіли акціями Криворізького залізорудного комбінату на користь Пінчука.

Про це говориться в роз'ясненнях Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова за позовом Віктора Пінчука у Високому суді правосуддя в Лондоні, копії яких має "Українська правда". 

Як стверджує видання, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заявили, що купували акції КЗРК на користь Рината Ахметова.

Крім цього відповідачі обвинувачують Віктора Пінчука у використанні своїх зв'язків з Леонідом Кучмою в приватизаційних конкурсах Укррудпрома, Нікопольського заводу феросплавів, а також одержання матеріальної вигоди при керуванні Публічною акціонерною компанією Укрнафта. 

Коломойський і Боголюбов також стверджують, що в 3003-2004 роках передали Пінчуку 100 млн. дол. США на витрати виборчої кампанії Леоніда Кучми, який збирався балотуватися на третій строк президентства.

Про подробиці судового розгляду між Віктором Пінчуком, Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовым "Українська правда" обіцяє розповісти вже незабаром. Редакція звернулася до всіх сторін конфлікту - у тому числі до Віктора Пінчука, Ігоря Коломойського й Ринату Ахметова - із проханням прокоментувати деталі судового розгляду в Лондоні.

Нагадаємо, у березні 2013 року Пінчук звернувся Високий суд правосуддя в Лондоні (High Court Of Justice) з позовом до Коломойського й Боголюбова.

Позов поданий у зв'язку з порушенням ними контрактних зобов'язань і зобов'язань довірчого управління по акціях ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат".

Пінчук просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК у довірчому управлінні на його користь і вимагає від них передати йому ці акції, а також компенсувати збитки, понесені в результаті невиконання відповідачами контрактних зобов'язань і зобов'язань довірчого управління відносно акцій КЗРК.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...