App Store Google Play

Учасники Зеленого Форуму занепокоєні екологією Дніпропетровська

13.10.2013 15:36
Учасники Зеленого Форуму занепокоєні екологією Дніпропетровська
З 8 по 12 жовтня у Дніпропетрвоську проходив Зелений Форум та Міжнародна конференція зі сталого екологічного розвитку. За її підсумками учасники дали прес-конференцію в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ», в ході якої член виконавчого комітету федерації Друзі Землі Європи Павло Хазан повідомив, що під час зустрічі екологів з різних країн обговорювалися питання екологічної безпеки і екологічного різноманіття, сталого розвитку та енергетики.

«Йшлося про «зелені» технології, які можна використовувати в Україні і про сланцевий газ. У Голландії нещодавно заборонили видобуток сланцевого газу і, ми сподіваємося, що також скоро відбудеться і в Україні. Також ми обговорювали питання екологічного виховання та освіти. Була презентація центрів з екологічної освіти, які сьогодні вже працюють у Дніпропетровську. Обговорювалися питання участі громадськості у прийнятті рішень, доступ до правосуддя та екологічної інформації. Були обговорення питань транспорту, урбаністики та міського планування. Ми презентували проект розвитку велосипедної інфраструктури, який також включає багато пропозицій щодо поліпшення системи громадського транспорту», - розповів журналістам Павло Хазан.

Європейські експерти, для яких екологічні проблеми дніпропетровського регіону виглядають дещо незвично, втім, багато спільного є у проблемі боротьби з видобутком сланцевого газу. У Європі, як і в Україні, відзначив міжнародний координатор федерації Друзі Землі Європи Девід Хеллер, місцеві громади виступають проти сланцевого газу. Також в Дніпропетровську спостерігається незаконне захоплення територій, яке спостерігається і в Європі.

«Я побачив, що промислова зона знаходиться практично всередині міста Дніпропетровська. У Дніпропетровську не приділяють великої уваги розвитку інфраструктури для велосипедистів і навіть пішоходів. Таких екологічних кампаній ми не маємо в Західній Європі тому, що ці проблеми там вирішені», - наголосив міжнародний еко-експерт.

Координатор кампанії з біобезпеки та контролю біотехнологій УЕА Зелений Світ / Друзі Землі України Олексій Ангурець, коментуючи підсумки конференції, відзначив дуже цікаві виступи і презентації про досягнення в галузі дослідження ГМО та щодо питання заповідників.

«Наступного тижня я буду брати участь у зустрічі колег з екологічної асоціації «Друзі Землі Європи» в Чехії. Це координатори кампаній з біорізноманіття та захисту природних зон. Ми будемо обговорювати ці питання відносно України . Ми хочемо запросити колег і запросити їх до участі в загальній роботі», - анонсував пан Ангурець свою подальшу діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...