App Store Google Play

У центрі Дніпропетровська розклеїли листівки з рекламою наркотиків

11.10.2013 10:51
У центрі Дніпропетровська розклеїли листівки з рекламою наркотиків

Вранці у четвер, 10 жовтня, в центрі Дніпропетровська були помічені оголошення з пропозицією анонімно купити наркотики. У тексті листівок йшлося "Трава, шишки. Анонімно", а малюнок у вигляді листка конопель підказував, що трава і шишки - зовсім не ті, що ростуть у лісі, пише Комсомольская правда в Украине.

"Спочатку я подумав, що мені здалося. Але потім підійшов ближче і прочитав, що у відкриту пропонують придбати "Траву, шишки" з позначкою "анонімно". Мене це розлютило! Досить того, що наше суспільство і так багато курить, а тут ще й наркотичні речовини. Дану рекламу розклеїли по центру і поблизу вищих навчальних закладів, шкіл", - повідомив виданню читач, який надіслав фотографію.

Написавши на електронну адресу, розміщену на листівці, журналісти негайно отримали відповідь: "травичку" дійсно можна придбати, однак, вибір невеликий, в наявності лише один сорт марихуани - Super Skunk. Знаючі люди характеризують його як стійку розслаблюючу речовину.

1 грам "розслабону" можна придбати за 200 грн, а на більшу кількість передбачені знижки. Так, 2 грами будуть коштувати 380 грн, 3 грами - 550 грн, а при замовленні 4 г і більше знижка складе 20 грн на кожному грамі.

Для придбання товару потрібно "постукати" в скайп або написати оператору на електронну скриньку, повідомивши назву сорту, потрібну кількість і бажаний район отримання замовлення. Оплату потрібно провести на надіслані реквізити через термінал. Тільки після оплати замовлення його можна буде отримати.

Залишається тільки сподіватися, що "афішка" не залишиться не поміченою не тільки для любителів покурити, але й для міліції, адже торгівля наркотиками карається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...