App Store Google Play

Тітка Тимошенко вимагає у депутата-фронтовика мандат

11.10.2013 13:58
Тітка Тимошенко вимагає у депутата-фронтовика мандат

«Не вступиш до «Батьківщини» - здавай мандат!». В такому тоні звернулася до депутатів Андрій Павелка та Леоніда Сергієнка Дніпропетровська обласна організація партії «Батьківщина».

Нагадаємо, депутатів виключили з фракції. За словами Андрія Павелка, зроблено це було без пояснення причин після того, як політик звернувся до Арсенія Яценюка звідкритим листом, у якому наголошував на недоцільності розпуску партії «Фронт Змін»  та повного влиття у «Батьківщину».

В обласній же «Батьківщині» називають цей крок Павелка зрадою, вітають рішення про виключення депутатів з фракції  і вимагають від них здати мандати.

 «Ці особи пройшли до парламенту під прапорами «Батьківщини» (Андрій Павелко та Леонід Сергієнко пройшли за списками об'єднаної опозиції як безпартійні, - ред.)», - йдеться в заяві обласної організації за підписом її керівника Антоніни Уляхіної.

На думку партійних функціонерів, незгода з ліквідацією Фронту Змін означає те, що наразі вони не представляють виборців Дніпропетровщини, які делегували їх до Верховної Ради України.

«Саме тому вони не мають морального права залишатися у парламенті», - додають у «Батьківщині» і підкреслюють, що це є також приводом для інших депутатів, обраним за списками «Батьківщини», які не працюють у закріплених за ними виборчих округах», - йдеться у заяві.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...