App Store Google Play

Тітка Тимошенко вимагає у депутата-фронтовика мандат

11.10.2013 13:58
Тітка Тимошенко вимагає у депутата-фронтовика мандат

«Не вступиш до «Батьківщини» - здавай мандат!». В такому тоні звернулася до депутатів Андрій Павелка та Леоніда Сергієнка Дніпропетровська обласна організація партії «Батьківщина».

Нагадаємо, депутатів виключили з фракції. За словами Андрія Павелка, зроблено це було без пояснення причин після того, як політик звернувся до Арсенія Яценюка звідкритим листом, у якому наголошував на недоцільності розпуску партії «Фронт Змін»  та повного влиття у «Батьківщину».

В обласній же «Батьківщині» називають цей крок Павелка зрадою, вітають рішення про виключення депутатів з фракції  і вимагають від них здати мандати.

 «Ці особи пройшли до парламенту під прапорами «Батьківщини» (Андрій Павелко та Леонід Сергієнко пройшли за списками об'єднаної опозиції як безпартійні, - ред.)», - йдеться в заяві обласної організації за підписом її керівника Антоніни Уляхіної.

На думку партійних функціонерів, незгода з ліквідацією Фронту Змін означає те, що наразі вони не представляють виборців Дніпропетровщини, які делегували їх до Верховної Ради України.

«Саме тому вони не мають морального права залишатися у парламенті», - додають у «Батьківщині» і підкреслюють, що це є також приводом для інших депутатів, обраним за списками «Батьківщини», які не працюють у закріплених за ними виборчих округах», - йдеться у заяві.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...