App Store Google Play

Свободівців, обвинувачених в спалюванні червоного прапора, оштрафували

11.10.2013 10:33
Свободівців, обвинувачених в спалюванні червоного прапора, оштрафували

У Дніпропетровську троє свободівців, затриманих у середу неподалік від мітингу комуністів на підтримку Митного союзу, засуджені за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівників міліції") до адмінстягнення у вигляді штрафу в 136 гривень.

Про таке рішення Жовтневого районного суду міста, де відбулось судове засідання, "Радіо Свобода" сьогодні поінформував голова міської організації ВО "Свобода" Кирило Дорленко.

За його даними, наразі юристи міської організації готують апеляцію на це рішення, адже в "Свободі" наполягають на тому, що троє затриманих активістів - двоє журналістів та неповнолітній член "Студентської Свободи" - не причетні до спалювання червоного прапора під час мітингу комуністів.

"Наші хлопці, журналісти, виконували там професійні обов'язки, і у спаленні прапору не брали участі, лише знімали це на відео. Щодо молодиків, які спалювали прапор, - вони ніякого відношення до "Свободи" не мають. Нас затримала міліція і "запакувала" в автівку тільки тому, що нас знають в обличчя. Ми готуємо апеляцію: чому ми повинні платити?", - зазначив Дороленко.

У середу в Дніпропетровську два десятка свободівців пікетували Жовтневий районний суд міста, вимагаючи справедливого вироку для активістів ВО "Свобода", серед яких двоє журналістів та неповнолітній член "Студентської Свободи". Юнаки були затримані під час мітингу комуністів на підтримку вступу України до Митного союзу нібито через вчинення провокацій.

За даними з обласного управління міліції, представники націоналістів прийшли на організовані комуністам збори, аби "спалити принесений з собою червоний прапор". В обласній міліції заявили: "правоохоронці намагалися запобігти спаленню, проте активісти не послухались".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...