App Store Google Play

Кривий Ріг вже чекає звільнення Тимошенко під лікарнею

11.10.2013 16:36
Кривий Ріг вже чекає звільнення Тимошенко під лікарнею

Прихильники Юлії Тимошенко мають намір цілодобово чергувати під ЦКЛ №5 "Укрзалізниці" до тих пір, поки екс-прем'єра не звільнять.

Про це розповіла керівник Криворізької міськорганізації партії "Батьківщина" Віра Вернигор, повідомляють "Коментарі".

"Ми вже майже тиждень тут зі своєю командою, чекаємо, коли Юлію Тимошенко звільнять. Ми будемо вимагати цього, оскільки вона утримується в ув'язненні незаконно, за незаконним вироком", - сказала вона.

"Якщо президент справді взяв курс на євроінтеграцію, то потрібно виконувати всі вимоги, які висуває Європа", - додала політик.

За її словами, підтримати Тимошенко вже зібралися представники не лише Кривого Рогу, а й Харкова, Луганська, з понеділка до них приєднається Дніпропетровськ.

Вернигор сподівається, що сюди приїдуть прихильники Тимошенко з усіх регіонів України.

"Це буде постійне чергування під лікарнею, цілодобове. Ми будемо тут до тих пір, поки Юлію Тимошенко не випустять на свободу", - сказала Вернигор.

Відзначимо, що зараз біля входу на територію лікарні знаходяться більше 20 прихильників екс-прем'єра з партійною символікою і портретами Тимошенко.

Паркан лікарні прикрашений плакатами від різних областей - в тому числі Харківської, Луганської, Львівської, також Кривого Рогу.

Встановлено намет з підписами представників різних регіональних організацій "Батьківщини".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...