App Store Google Play

Кривий Ріг вже чекає звільнення Тимошенко під лікарнею

11.10.2013 16:36
Кривий Ріг вже чекає звільнення Тимошенко під лікарнею

Прихильники Юлії Тимошенко мають намір цілодобово чергувати під ЦКЛ №5 "Укрзалізниці" до тих пір, поки екс-прем'єра не звільнять.

Про це розповіла керівник Криворізької міськорганізації партії "Батьківщина" Віра Вернигор, повідомляють "Коментарі".

"Ми вже майже тиждень тут зі своєю командою, чекаємо, коли Юлію Тимошенко звільнять. Ми будемо вимагати цього, оскільки вона утримується в ув'язненні незаконно, за незаконним вироком", - сказала вона.

"Якщо президент справді взяв курс на євроінтеграцію, то потрібно виконувати всі вимоги, які висуває Європа", - додала політик.

За її словами, підтримати Тимошенко вже зібралися представники не лише Кривого Рогу, а й Харкова, Луганська, з понеділка до них приєднається Дніпропетровськ.

Вернигор сподівається, що сюди приїдуть прихильники Тимошенко з усіх регіонів України.

"Це буде постійне чергування під лікарнею, цілодобове. Ми будемо тут до тих пір, поки Юлію Тимошенко не випустять на свободу", - сказала Вернигор.

Відзначимо, що зараз біля входу на територію лікарні знаходяться більше 20 прихильників екс-прем'єра з партійною символікою і портретами Тимошенко.

Паркан лікарні прикрашений плакатами від різних областей - в тому числі Харківської, Луганської, Львівської, також Кривого Рогу.

Встановлено намет з підписами представників різних регіональних організацій "Батьківщини".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...