App Store Google Play

Громадськість проти ліквідації ОСББ

11.10.2013 11:12
Громадськість проти ліквідації ОСББ

3 жовтня під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника пройшло чергове засідання Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ на якому було прийнято багато важливих рішень.

Про це 10 жовтня у медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомила голова Дніпропетровської обласної Асоціації ОСББ та ЖБК «Наш дім», заступник голови Національної ради при КМУ з питань створення та сприяння функціонування ОСББ Катерина Чижик.

На цьому засіданні розглядалося питання ставлення громадськості до законопроекту, який має норму знищення всіх ОСББ в країні. А це близько 17 тисяч будинків і 5 млн. людей, які живуть і приймають колективні рішення на підставі Закону «Про об'єднання співвласників багатоквартирних будинків».

«Нам не зрозуміла політика керівника житлового комітету Верховної Ради, який підписує такі документи. Ми звернулися з проханням провести відкрите засідання під керівництвом Прем'єр-міністра України, як ініціатора існування національної ради з питань ОСББ при Кабінеті міністрів, який є органом який може рекомендувати Кабінету міністрів та іншим центральним органам влади приймати рішення, які необхідні для розвитку інституції ОСББ. Програма Президента, а також закон України про загальнодержавну програму інформування передбачає розвиток інституції ефективного власника в особі об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Тому кардинальна зміна політики Верховної Ради нам не зрозуміла», - наголосила пані Чижик.

Зараз співвласники будинків комунальної власності мають право отримувати пільги та субсидії. Будинки ОСББ та ЖБК мають обмеження цих можливостей, а у деяких регіонах взагалі не отримують пільг і субсидій.

«У відкритому листі ми просили Кабмін повернутися до розгляду постанови по пільгах та субсидіях мешканцям багатоквартирних будинків, в яких створені ОСББ і функціонують ЖБК», - наголосила голова Дніпропетровської обласної асоціації «Наш дім».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...