App Store Google Play

Добкін тисне на ФФУ, прикриваючись інтересами... уболівальників "Дніпра"

09.10.2013 18:32
Добкін тисне на ФФУ, прикриваючись інтересами... уболівальників "Дніпра"

Харківська обласна федерація футболу надіслала у Федерацію футбола України лист з проханням про детальний розгляд інциденту на "Дніпро-Арені" під час матчу "Дніпра" і "Металіста" у 12 турі.

У лист наголошується, що Дирекція Прем`єр-ліги не дала правову оцінку ситуації з відключенням елекроенергії на "Дніпро-Арені".

"В обласній федерації упевнені, що "своїм рішенням Дирекція Прем'єр-ліги у черговий раз проігнорувала усю міру наслідків, які виникли після відключення енергозабезпечення, і не дала правову оцінку серйозності загрози безпеки для учасників матчу і уболівальників, присутніх на стадіоні.

Керівництво Прем'єр-ліги знову забуло про багатотисячну аудиторію уболівальників на цьому матчі і не зробило головний акцент у своєму рішенні на тому, що відключення енергозабезпечення на стадіоні могло не лише спровокувати паніку, а спричинити і більше серйозний наслідок - людські жертви.

Упевнені, що рішення Дирекції Прем'єр-ліги має бути аргументованим, а не мотивованим; захищати імідж не лише футбольних клубів, уболівальників, але і усього українського футболу, - ідеться в заяві ФФУ Харківської області.

Нагадаємо, що матч "Дніпро" - "Металіст" був перерваний після першого тайму, коли на стадіоні зникло енергозабезпечення.

Пізніше, Дирекція Прем`єр-ліги прийняла рішення дограти гру, розпочинаючи з другого тайму за рахунку 2:1 на користь "Дніпра".

Зазначимо, що головою Харківської обласної федерації футболу є губернатор Михайло Добкін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...