App Store Google Play

Добкін тисне на ФФУ, прикриваючись інтересами... уболівальників "Дніпра"

09.10.2013 18:32
Добкін тисне на ФФУ, прикриваючись інтересами... уболівальників "Дніпра"

Харківська обласна федерація футболу надіслала у Федерацію футбола України лист з проханням про детальний розгляд інциденту на "Дніпро-Арені" під час матчу "Дніпра" і "Металіста" у 12 турі.

У лист наголошується, що Дирекція Прем`єр-ліги не дала правову оцінку ситуації з відключенням елекроенергії на "Дніпро-Арені".

"В обласній федерації упевнені, що "своїм рішенням Дирекція Прем'єр-ліги у черговий раз проігнорувала усю міру наслідків, які виникли після відключення енергозабезпечення, і не дала правову оцінку серйозності загрози безпеки для учасників матчу і уболівальників, присутніх на стадіоні.

Керівництво Прем'єр-ліги знову забуло про багатотисячну аудиторію уболівальників на цьому матчі і не зробило головний акцент у своєму рішенні на тому, що відключення енергозабезпечення на стадіоні могло не лише спровокувати паніку, а спричинити і більше серйозний наслідок - людські жертви.

Упевнені, що рішення Дирекції Прем'єр-ліги має бути аргументованим, а не мотивованим; захищати імідж не лише футбольних клубів, уболівальників, але і усього українського футболу, - ідеться в заяві ФФУ Харківської області.

Нагадаємо, що матч "Дніпро" - "Металіст" був перерваний після першого тайму, коли на стадіоні зникло енергозабезпечення.

Пізніше, Дирекція Прем`єр-ліги прийняла рішення дограти гру, розпочинаючи з другого тайму за рахунку 2:1 на користь "Дніпра".

Зазначимо, що головою Харківської обласної федерації футболу є губернатор Михайло Добкін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...