App Store Google Play

16 дніпропетровських школярів отримали стипендії Президента

09.10.2013 11:08
16 дніпропетровських школярів отримали стипендії Президента

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав наказ №1360 від 04.10.2013р. "Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2013-2014 навчального року". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН).

Відповідно до наказу, стипендії Президента України призначено переможцям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2012/2013 навчального року, які показали найкращі результати відповідно у кожному класі та секції, за списком згідно з додатками до наказу №1360 від 04.10.2013р. 1 і 2 та за визначеною квотою у додатках 3 і 4 до цього наказу.

До списку переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013 році увійшли 150 осіб. До списку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України увійшло 120 школярів. Найбільше переможців будуть отримувати стипендію з історії (125 осіб), філософії та суспільствознавства (122) й наук про Землю (76 осіб).

Зокрема, стипендії отримали восьмеро дніпропетровців, які бралиу участь у конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, більшість з них - учні відомого у місті ліцею фізико-математичного профілю.

Станіслав Гречка, учень 11 класу комунального закладу освіти «Гімназія № 3». Хлопець переміг у секції світової літератури, здобувши перше місце (94,25 б.)

Юлія Заброда, учениця 11 класу комунального закладу освіти «Гімназія № 3» Дніпропетровської міської ради за перше місце (88,75 б.) в секції російської мови.

Павло Мінаєв, учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» за перше місце в секції математичного моделювання (82,95 б.)

Микита Дмитрієв, учень 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» за перше місце в секції теоретичної фізики (88,83 б.).

Наталія Погасій, учениця 11 класу НВК «Техніко-економічний ліцей № 61-школа I-II ступенів за друге місце (96,73 б.) в секції науково-технічної творчості та винахідництва.

Дмитро Волошин, учень 11 класу Криворізького Жовтневого ліцею, за друге місце в секції електроніки та приладобудування (82,33 б.)

Максим Яцура, учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» за друге місце (88,71 б.) в секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту.

Дмитро Ржемовський, учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» за перше місце (89,19 б.) в секції internet-технологій та WEB дизайну.

Дмитро Зуєв, учень 11 класу Павлоградського міського ліцею за друге місце (82,36 б.) в секції безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем.

Серед переможців олімпіад мешканців Дніпропетровщини семеро:

Єлизавета Монастирьова, учениця 9 класу СЗШ №9 з поглибленим вивченням англійської мови за перше місце на Олімпіаді з російської мови і літератури  (97 б.)

Михайло Лях, ученик 10 класу Криворізької гімназії №95, за перше місце на Олімпіаді з історії (151 б.).

Іван Бовкун, учень 11 класу Нікополської загальноосвітньої школи, за переш місце на Олімпіаді з правознавства (74 б.).

Кіра Іванова, учениця 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» за перше місце на Олімпіаді з математики (41 б.).

Владислав Тарасенко, учень 10 класу комунального закладу «Ліцей інформаційних технологій», за перше місце на Олімпіаді з математики (40 б.)

Ольга Ізмайлова, учениця 11 класу Криворізького природничо-наукового ліцею, за друге місце на Олімпіаді з екології (78,05 б.).

Данило Омельченко, учень 11 класу  комунального закладу «Ліцей інформаційних технологій», за перше місце на Олімпіаді з інформаційних технологій (264 б.).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...