App Store Google Play

Колеги по Фронту Змін збунтувалися проти Яценюка

07.10.2013 18:05
Колеги по Фронту  Змін збунтувалися проти Яценюка

7 жовтня в Києві народні депутати України, екс-голова Дніпропетровської обласної організації «Фронту Змін» Андрій Павелко та екс-голова Київської обласної організації «Фронту Змін» Володимир Полочанінов провели прес-конференцію, на якій пояснили причини написання відкритого листа Арсенію Яценюку і озвучили подальші політичні плани.

Андрій Павелко нагадав, що партія «Фронт Змін» з самого початку будувалася знизу. Люди, які приходили у «Фронт Змін», могли вступити в «Батьківщину» ще чотири роки тому, але вибрали партію нового типу. «Фронт Змін» створювався на засадах внутрішньопартійної демократії, самофінансування і політичної відповідальності, ставив на меті просування сильних перспективних людей нагору, чого немає в старих українських партіях.

«Партії в Україні будувалися зверху, тільки маючи хороші стосунки з лідером, можна було досягти партійного кар'єрного зростання. А «Фронт Змін» був спроектований як інкубатор для просування кращих людей нагору. Саме тому ці самостійні люди на місцях не бачать для себе можливості бути поглинутими «Батьківщиною» - пояснив Павелко. - а люди, це найцінніше, що може мати партія».

Володимир Полочанінов зазначив, що ситуація з об'єднанням показала - переважна більшість фронтовиків не бачать себе в партії старого типу.

«Ми сподівалися на посилення наших кращих сторін, а замість цього потрапили у болото. Стратегія поведінки в болоті - не ворушися, тоді повільніше потонеш. Для нас це неприйнятно» - підкреслив екс-голова Київської обласної організації «Фронту Змін».

Павелко і Полочанінов збираються об'їхати регіони України і переговорити з колишніми фронтовиками. Всіх незгодних з поглинанням «Батьківщиною» вони запросять до створення нової партії, яка вже зареєстрована і називатиметься «Демократи».
«Ми плануємо, що до нового року ми представимо проект нової партії і побачимо, скільки людей на місцях нас підтримає», - сказали вони.

Відповідаючи на запитання журналістів, Павелко і Полочанінов зазначили, що не збираються виходити з фракції «Батьківщина», голосуватимуть разом з опозиційними силами і нагадали, що свого часу Арсеній Яценюк створював «Фронт Змін», будучи членом фракції НУНС. Вони також наголосили, що не планують висувати окремого кандидата на можливих виборах мера Києва і виборах Президента у 2015 року: «Ми підтримаємо єдиного опозиційного кандидата» - наголосили колишні фронтовики.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...