App Store Google Play

Ахметівські електрики кажуть, що не крали перемоги в «Дніпра»

07.10.2013 09:52
Ахметівські електрики кажуть, що не крали перемоги в «Дніпра»

ПАТ «ДТЕК-Дніпрообленерго» зняло з себе будь-яку відповідальність за перебої зі світлом в районі проспектів Кірова, Пушкіна й вулиць Чкалова та Леніна, а також відімкнення «Дніпро-Арени» під час матчу «Дніпро-Металіст» 6 жовтня 2013 року.

Про це виданню «Вести» заявила голова прес-служби підприємства Алла Гурова.

"Мені диспетчер каже , що у нас на живильної підстанції "Славута" , яка живить, все увімкнено, напруга повністю подається. Але про всяк випадок вони там все перевірили - все в порядку. Тобто, сталася якась проблема всередині "Дніпро Арени". На їх трансформаторній підстанції чотири трансформатора і дизель, так що в разі чого, вони могли б отримати живлення від дизеля", - повідомила представниця енергетичної компанії.

Водночас на офіційному сайті ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» оприлюднено інформацію про те, що інформації про знеструмлення об'єкта «Дніпро -Арена» та інших об'єктів, які живляться від названої підстанції, на диспетчерський пункт енергопостачальної компанії не надходило. Однак енергетики «ДТЕК Дніпрообленерго» відправили оперативно-виїзну бригаду до місця події на випадок, якщо потрібна буде допомога, але вона не знадобилася.

«Підстанція «Славута»- це сучасний об'єкт, обладнаний швидкодіючими захистом і автоматикою. У разі порушення диспетчеру поступила б миттєво інформація про аварійне відключення. У даній ситуації цього не відбувалося. Напруга не зникала ані на одну секунду. Положення вимикача залишається незмінним. На даний момент це підтвердив і головний енергетик стадіону, пояснивши причину можливим збоєм в електроніці на обладнанні трансформаторної підстанції ТОВ «Дніпро-Арена» , - коментує ситуацію навколо футбольного матчу технічний директор «ДТЕК Дніпрообленерго» Сергій Березовський.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово - промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) , акціонером якої є власник футбольного клубу «Шахтар» Рінат Ахметов.

Нагадаємо, 6 жовтня матч між «Дніпром» і «Металістом» був перерваний перед початком другого тайму через вимкнення освітлення на стадіоні за рахунку 2:1. Не дочекавшись поновлення електропостачання протягом 45 хвилин, головний арбітр та інспектор матчу прийняли рішення про його переривання. За Регламентом Прем'єр-Ліги матч мав бути дограний сьогодні, 7 жовтня. Втім, ще в під трибунному приміщенні стало зрозуміло, що догравання не буде: представники клубу «Металіст» заявили, що вони їдуть додому, а від ФФУ вимагатимуть технічної поразки для «Дніпра».

Коментуючи всі ці події, один з лідерів «Дніпра» Євген Селезньов зазначив, що, схоже, у «Дніпра» просто вкрали перемогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...