App Store Google Play

Напередодні гри «Дніпро» й «Металіст» обмінялись провокаціями

06.10.2013 14:46
Напередодні гри «Дніпро» й «Металіст» обмінялись провокаціями

ФК «Дніпро» написав відкритий лист до ФК «Металіст», в якому попросив дотримуватися регламенту. Текст листа опублікований на офіційному сайті ФК «Дніпро».

«Напередодні матчу «Дніпро» - «Металіст», який з нетерпінням чекає вся футбольна Україна, закликаємо вас чітко дотримуватися всіх норм Регламенту в частині ліміту на легіонерів, який ви, нажаль, з мовчазної згоди ваших доброзичливців з ФФУ, неодноразово порушуєте. У Регламенті чітко зазначено, що легіонером є той футболіст, який навіть за наявності українського громадянства не має права виступати за збірну України, і одночасно таких гравців на полі не може бути більше семи. Ще до початку гри звертаємо вашу увагу на те , що , у разі чергового порушення , у нас не буде іншого вибору, окрім як звернутися до ФФУ, а потім, якщо необхідно, і в міжнародні органи спортивного правосуддя, гіркий досвід спілкування з якими у вас вже є» , - йдеться в листі.

Обурення дніпрян зрозуміле, адже в команді найдосвідченішого українського тренера Мирона Маркевича в матчах Премєр-Ліги інода не виходить жодного українця (!). При цьому, на папері, за українців у складі «Металіста» крім натуралізованих українців Марко Девіча і Едмара Галовського, вважаються серб Владімір Дишлєнковіч та сенегалець Папа Гує.

При цьому, обидва останні не мають права грати за збірну України, оскільки виступали за свої національні команди: Дишлєнкович у 2010 році, Гує у 2012.

У відповідь на відкритий лист , розміщене на сайті ФК «Дніпро» , ФК «Металіст » розмістив відповідь на власному сайті, де стверджує, що всі їх дії знаходяться в суворій відповідності з законом і регламентом Федерації Футболу України та Прем'єр-Ліги.

Харків'яни не втратили нагоди і провокаційно нагадали, що «медалі чемпіонату України, які «Дніпро» не бачив вже майже 10 років, потрібно заробляти на полі, а не в кабінетах і судах».

Нагадаємо, бронзові медалі першості 2007-2008 років були відібрані у «Металіста» й передані «Дніпру» після того, як спочатку в українських судах, а потім і в міжнародному арбітражному спортивному суді в Лозанні було доведено підкуп керівництвом «Металіста» гравців львівських «Карпат» в одній з ігор того сезону, що, власне, й забезпечило чергові призи для харків'ян.

Зустріч між «Дніпром» та «Металістом» на «Дніпро-Арені» розпочнеться о 19:30 сьогодні, 6 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...