App Store Google Play

У Дніпропетровську поклоняються Цариці Небесній. Дорого

04.10.2013 14:09
У Дніпропетровську поклоняються Цариці Небесній. Дорого
У Дніпропетровську є духовний центр, на чолі якого жінка. Вона вважає себе царицею світу. Спілкуючись з прихожанами, сидить на троні, а поговорити через неї з Богом коштує 100 доларів. Вона вважає себе посланцем небес. Їй поклоняються сотні людей по всій Україні, і навіть в Росії. За розповідями адептів, вона напряму спілкується з Богом і влаштовує для простих смертних сеанси зі Всевишнім. Але люди, які більше 10 років ходили туди, прозріли і все розповіли.

Вона обіцяла їм зцілення від усього, а вони падали на коліна і молилися на неї, як на Бога. Колишні адепти Центру «Світло Софії» кажуть, світла не було, тільки сама Софія, яка обіцяла і їм допомогти швиденько стати, як боги.

«Вони сказали, що ми вже боги, що вони, нарешті, нас знайшли. Що ми ті, хто були при Ісусі Христі, хтось з нас Петро, от мені сказали, коли я останній раз подарували з дружиною їй зірку за 30 тисяч грн., мені сказали, що я Микола угодник. Чудотворець. Говорили людям те, щоб живило їх гординю. Вони там залишалися й продовжували носити туди гроші », - розповідає колишній парафіянин Сергій Кобченко.

Люди вірили, що жінка - втілення Святого Духа. Вона себе так і називала - Софія Святодух. Хоча справжнє ім'я - Лариса Лєпша, колишня завідувачка товарної бази взуттєвої фабрики, а нині - цариця небесна. Про що свідчить - корона і жезл. Всі пальці цариці - в перснях. Розповідає, скільки варто поговорити з Богом для простого смертного.

Крім сеансу з Усевишнім, молитовний дім « Світло Софії » надає послуги з чищення карми і жене бісів. Все за прейскурантом.

«За місяць пройти 3 сеанси по 350 грн. І було обов'язково. Роздяглися зайшли голенькі в трусиках, поклали тобі шматок сала в труси, хліб, щоб на нижніх чакри, какао на нас з чоловіком, говорила : вам дуже всі заздрять », - згадує колишня прихожанка Віра Кобченко.

Терпець, кажуть люди, увірвався, коли сума добровільних внесків стала стрімко зростати. Софія вимагала то нового коштовну прикрасу, то новий позолочений трон. До того ж люди показують будинки, які зводили за рахунок і руками прихожан. Там все обставлено по-королівськи. До того ж у посланниці Небес три машини класу люкс.

А за словами цієї жінки, духовна цариця не тільки спустошила її гаманець, а й зруйнувала сім'ю. 15 років Юлія прожила з чоловіком душа в душу. Разом ходили на духовний центр. Але Юлія вирішила кинути секту, бо наставниця забороняла їй спілкуватися зі смертельно хворим батьком - той не довіряв божественній цариці. Але чоловік поставив ультиматум: або залишаєшся в центрі, або кінець родині.

Божественна цариця забороняла спілкуватися з усіма, хто піддавав сумніву її святість. Тих, хто сумнівався в істинності віри, відразу проклинали.

До будинку, в якому щотижня справляють службу Божу, з'їжджаються десятки дорогих авт.

Спеціаліст з вивчення релігійних культів Геннадій Литвинов думає інакше. За маскою православ'я ховається бажання маніпулювати адептами.

«Вона змішала у вінегрет православне вчення, буддизм, окультизм, магію і гіпноз. Всі її вчення є шкідливими як для фізичного, так і духовного здоров'я людини. Людина є зомбі. Ним керують », - пояснює Геннадій Литвинов, фахівець в області тоталітарних культів.

Вікна

Від редакції: Лєпша Лариса Іванівна народилася в Дніпропетровську 10 січня 1958 - вона ж Святодух Софія Іванівна, вона ж Софія Михальнюк, вона ж тітка Софія, вона ж Передрій, вона ж Цариця Миру - втілення живого Бога на Землі. Поширює свою діяльність на Україні, Росії, Польщі з 1990 року.

Академік Академії проскопіческіх наук ім.
Нострадамуса. Магістр народної медицини, біознерготерапевт, духовний цілитель, екзорцист, член професійної психотерапевтичної ліги, лауреат конкурсу "Кращий цілитель Росії останнього десятиліття XX століття (за 1990-2000 рр..)" .

Нагороджена почесним дипломом "За плідну багаторічну діяльність з підготовки фахівців в області традиційної (народної) медицини" та золотим знаком "Еліта"  від міської влади Дніпропетровська, медалями "За цілительську" і "За просвітницьку діяльність в традиційній народній медицині"  від різних управлінь МОЗ України, сертифікатом "За визнання ваших видатних заслуг"  від Волинської ОДА
.

За 23 роки через секту пройшло більше 10 тисяч громадян України, переважно Днепропетровсокй та Волинської областей. При цьому ні найменшого зацікавлення з боку правоохоронних органів діяльність " ариці світу" не викликала. Бояться прокляття?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...