App Store Google Play

Правоохоронці знайшли у Дніпрі лише 36 випадків корупції

04.10.2013 10:44
Правоохоронці знайшли у Дніпрі лише 36 випадків корупції

За 9 місяців 2013 року правоохоронці викрили лише кілька десятків корупціонерів. Як повідомили у прес-службі МВС області, працівниками УБОЗ викрито 36 кримінальних правопорушень, пов'язаних із кримінальною корупцією, за якими відкрито кримінальні провадження за низкою статей КК України.

Зокрема, найбільше корупційних злочинів -13, стосуються Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст.368). На другому місці у рейтингу - ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), 12 випадків. Зафіксували правоохоронці і ти випадки привласнення, розтрати майна (ст.191), по два -  перевищення влади або службових повноважнь (ст.365) та притягнення завідомо не винуватого до кримінальної відповідальності (ст.372) і один випадок поставлення суддею завідомо неправосудного вироку.

Нижче наводимо повний звіт щодо адміністративної корупції, що міститься у повідомленні обласного Управління Міністерства внутрішніх справ .

"За звітний період складено 18 адміністративних протоколів, з яких 11 протоколів розглянуто судом та рішення суду набули чинності.

За результатами розгляду винесено 4 рішення про накладення на правопорушників адміністративного стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.

10.01.2013 розпочато Кримінальних проваджень за ознаками ст. 365 ч. 1 КК України відносно посадових осіб міської ради, які в період 2011-2012 р., у порушення п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» своїми розпорядженнями, преміювали голову міської ради та його заступників на загальну суму 73 303 грн. без прийняття відповідного рішення міської ради, як того передбачає зазначена постанова.

05.01.2013 прокуратурою Дніпропетровської області, відкрито кримінальне провадження (правова кваліфікація - ст. 368 ч. 3 КК України) відносно заступника голови одного з районних судів міста Дніпропетровська за фактами отримання хабарів на загальну суму 12 тисяч грн.

05.04.2013 відділом СУ ГУМВС України в Дніпропетровській відкрите кримінальне провадження (правова кваліфікація ч. 2 ст. 364 КК України) за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ЗАТ м. Дніпропетровська, які, діючи з особистих корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, неправомірно продали нерухоме майно що перебувало у власності підприємства.

24.04.2013 розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України відносно службових осіб однієї з районних державних адміністрації та відділу Держкомзему одного з районів області, які у період 2009 - 2012 р.р. зловживаючи своїм службовим становищем, діючи навмисно, з корисливих мотивів, використовуючи службове становище всупереч інтересам служби, незаконно передали у власність земельні ділянки державного земельного запасу загальною площею близько 5,5 га.

19.02.2013 відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.191 КК України відносно голови однієї із спілок громадських організацій, який в листопаді-грудні 2012 року зловживаючи службовим становищем, привласнив бюджетні грошові кошти, виділені на реалізацію соціального захисту та забезпечення інвалідів в сумі 233 тис. грн.

15.02.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України відносно посадових осіб одного з ТОВ, які 16.03.2011 з метою перемоги у відкритих торгах, що проводилися Дніпропетровським обласним центром з охорони історико-культурних цінностей обласної державної адміністрації згідно Програми розвитку культури в Дніпропетровській області на 2009-2012 рр та використання виділенних із обласного бюджету грошових коштів в сумі 400 тис. грн, внесли завідомо неправдиву інформацію в офіційний документ про наявність на підприємстві спеціалістів необхідної для проведення робіт кваліфікації.

11.04.2013 направлено до суду кримінальне провадження відкрите 21.11.2012 за ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України відносно ОЗГ у складі мешканців м. Дніпропетровська, які в період часу з початку січня 2010 по кінець червня 2011 року, зловживаючи службовим становищем, зорганізувались у злочинну групу з метою розкрадання бюджетних коштів, виділених на виконання цільових регіональних соціальних програм та заволоділи грошовими коштами місцевого бюджету на загальну суму 1 млн.283 тис. грн.З метою забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешт на майно фігурантів на загальну суму 148 тис. 500 грн.

10.06.2013 відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 364 КК України стосовно державного виконавця Саксаганського ВДВС Криворізького міського управління юстиції, державного службовця 7‑ої категорії 15‑го рангу, яка 01.04.2013, зловживаючи своєю владою, з особистих корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, безпідставно, посилаючись на п. 2, п. 5 ч. 1 ст. 47, ст. 50 Закону України «Про виконавче провадження», винесла постанову про повернення виконавчого документа стягувачеві. Після чого копії зазначеної постанови та відповідні виконавчі документи стягувачу навмисно не направила і про це не повідомила, таким чином, завдала шкоди державним інтересам, яка полягає в підриві авторитету та престижу органів державної влади. Їй обрано запобіжний захід - особисте зобов'язання.

11.06.2013 кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 КК України та затримано «на гарячому» головного державного інспектора відділу праці з питань додержання законодавства про працю територіальної державної інспекції України в Дніпропетровській області, державного службовця 6-ої категорії 13-го рангу, який вимагав та отримав від гр. «П» неправомірну вигоду в сумі 3 тис. грн. за не вжиття заходів щодо притягнення до адміністративної відповідальності та проведення перевірки.

20.06.2013 прокуратурою Дніпропетровської області відкрите кримінальне провадження (правова кваліфікація ч. 4 ст. 368 КК України) стосовно посадових осіб Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Дніпропетровській області Державного агентства рибного господарства України, які діючи в складі групи, зловживаючи службовим становищем, займалися вимаганням та отриманням неправомірної вигоди з фізичних та юридичних осіб, які здійснюють легальну діяльність у сфері промислового вилову риби в акваторії Дніпродзержинського та Нікопольського водосховищ р. Дніпро, та на інших підконтрольних ділянках, за не притягнення їх до адміністративної відповідальності, а також за фактичне не перешкоджання у здійсненні ними господарської діяльності з промислового вилову риби.

02.07.2013 прокуратурою Дніпропетровській області відкрите кримінальне провадження (правова кваліфікація ч. 2 ст. 372 КК України стосовно слідчого СВ Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області який у період часу з травня по серпень 2012 року, зловживаючи своїм службовим становищем, при розслідуванні кримінальних справ, котрі перебували у нього в проваджені, скоїв ряд протиправних дій направлених на притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинних осіб.

03.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 364 КК України стосовно службових осіб за фактом зловживання службовим становищем, які, діючи всупереч інтересам служби, умисно склали завідомо неправдивий документ про результати перевірки суб'єкта підприємницької діяльності з питань додержання законодавства при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями

04.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 КК України за фактом вимагання неправомірної вигоди службовими особами одного з контролюючих органів Дніпропетровської області.

05.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України за фактом заволодіння бюджетними коштами, шляхом зловживання службовим становищем, з боку посадових осіб одного із державних навчальних закладів Дніпропетровської області.

13.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК України у відношенні службових осіб однієї з міських рад Дніпропетровської області, які, діючи з особистих корисливих мотивів, у період з 2011 по 2012 рік, зловживаючи службовим становищем, привласнили бюджетні кошти.

19.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК України у відношенні посадових осіб однієї з сільських рад Дніпропетровської області, які, діючи з особистих корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, у період з 2011 по 2013 рік необґрунтовано та безпідставно перерахували на користь ПП грошові кошти, отримані з обласного бюджету за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіонів за напрямками, які закріплені за Міністерством регіонального розвитку та будівництва України», за начебто виконані роботи з прокладання мережі водопостачання (водогону) чим вчинили розтрату грошових коштів державного бюджету України.

24.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами однієї з районних державних адміністрацій, які діючи всупереч інтересам служби, прийняли рішення про визнання торгів на закупівлю послуг, а саме - будівництво дитячого дошкільного закладу, що не відбулися через скорочення видатків на здійснення закупівлі. Фактично скорочення видатків на здійснення закупівлі на момент прийняття зазначеного рішення не було, а скасування результатів торгів було здійснено в інтересах іншого учасника торгів."

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...