App Store Google Play

У вас роками не вивозять сміття - зверніться до свого депутата!

03.10.2013 14:44
У вас роками не вивозять сміття - зверніться до свого депутата!

2 жовтня у Красногвардійському районі Дніпропетровська на вул.Красночечелівська у дворі будинків № 30, 31, 32 і 33 було ліквідоване стихійне звалище, що проіснувало тут понад 10 років.

Звернення із проханням про допомогу у вирішенні питання вивозу сміття надійшло до громадської приймальні народного депутата України Дениса Дзензерського від жителів будинків, розташованих по ул.Красночечелівська. Тут внаслідок бездіяльності сміттєперевізників прилегла до гаражів прибудинкова територія перетворилася на стихійне звалище твердих побутових відходів. Жителі скаржилися на неприємний запах від сміття, а також велику кількість тварин - собак, птахів, гризунів, які обрали звалище своїм притулком.

"Мені 88 років, і кожне літо нам доводиться дихати смородом від звалища. Сюди постійно приходять бомжі, бігають пацюки, бездомні кішки і собаки. Нам вже набридло звертатися в служби, тому що ми не отримуємо від них жодної реакції. Та й сам сміття ніколи вчасно не вивозять», - повідомила місцева мешканка Валентина Давиденко.

На кілька будинків по вул.Красночечелівська встановлено всього три сміттєвих баки. Мешканці кажуть, що саме через брак контейнерів у дворі і накопичується така кількість побутових відходів.

Денис Дзензерський висловив надію, що подібна ситуація більше не повториться: вивіз сміття буде здійснюватися регулярно, а дніпропетровці, у свою чергу, будуть дотримуватися чистоти і порядку в своїх дворах відповідно до санітарних норм.

Під час ліквідації стихійного звалища комунальна техніка вивезла близько тонни побутових відходів: пластикових пляшок, бляшанок, органічних залишків, а також гілок зрізаних дерев.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...