App Store Google Play

У вас роками не вивозять сміття - зверніться до свого депутата!

03.10.2013 14:44
У вас роками не вивозять сміття - зверніться до свого депутата!

2 жовтня у Красногвардійському районі Дніпропетровська на вул.Красночечелівська у дворі будинків № 30, 31, 32 і 33 було ліквідоване стихійне звалище, що проіснувало тут понад 10 років.

Звернення із проханням про допомогу у вирішенні питання вивозу сміття надійшло до громадської приймальні народного депутата України Дениса Дзензерського від жителів будинків, розташованих по ул.Красночечелівська. Тут внаслідок бездіяльності сміттєперевізників прилегла до гаражів прибудинкова територія перетворилася на стихійне звалище твердих побутових відходів. Жителі скаржилися на неприємний запах від сміття, а також велику кількість тварин - собак, птахів, гризунів, які обрали звалище своїм притулком.

"Мені 88 років, і кожне літо нам доводиться дихати смородом від звалища. Сюди постійно приходять бомжі, бігають пацюки, бездомні кішки і собаки. Нам вже набридло звертатися в служби, тому що ми не отримуємо від них жодної реакції. Та й сам сміття ніколи вчасно не вивозять», - повідомила місцева мешканка Валентина Давиденко.

На кілька будинків по вул.Красночечелівська встановлено всього три сміттєвих баки. Мешканці кажуть, що саме через брак контейнерів у дворі і накопичується така кількість побутових відходів.

Денис Дзензерський висловив надію, що подібна ситуація більше не повториться: вивіз сміття буде здійснюватися регулярно, а дніпропетровці, у свою чергу, будуть дотримуватися чистоти і порядку в своїх дворах відповідно до санітарних норм.

Під час ліквідації стихійного звалища комунальна техніка вивезла близько тонни побутових відходів: пластикових пляшок, бляшанок, органічних залишків, а також гілок зрізаних дерев.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...