App Store Google Play

Колишні "фронтовики" створюють нову партію

03.10.2013 17:31
Колишні "фронтовики" створюють нову партію
Колишні члени партії "Фронт змін" закликають Арсенія Яценюка не ліквідовувати партію, а створити на її основі нову політсилу.

Про це йдеться у відкритому листі екс-голови Дніпропетровської осередку "Фронту змін" Андрія Павелка до Яценюка, повідомляє LB.ua.

"Чимало "фронтовиків" так і не знайшли відповіді - чому тільки ми з восьми партій, які йшли на вибори в складі Об'єднаної Опозиції, повинні відмовитися від своєї політичної сили. Цей лист - результат численних дискусій з великою кількістю людей, які створювали і розвивали політичну партію "Фронт Змін", - йдеться в листі.

При цьому Павелко стверджує , що "стара" команда не може відмовитися від принципів, які об'єднували ФЗ.

"Майже всі встояли перед владним «батогом і пряником» і не зрадили своїх виборців. Не голосували за дерибан землі, не вступали в коаліції з Партією Регіонів, не брали посад з рук влади", -  апелює політик до колишнього глави партії.

"При самодостатності окремих місцевих організацій, здатних на реалізацію власних проектів, нас об'єднували загальні принципи, підходи та ідеї. Всі члени партії платили членські внески, фінансували різні проекти партії, в тому числі і соціальні. І це не дало владі нас знищити", - додав він.

При цьому Павелко акцентує на тому, що раніше всі рішення у "Фронті змін" приймалися після ретельного обговорення (натомість про ліквідацію партії всі були оповіщені без обговорення - ред.)

"Шановний Арсеній Петровичу, ми повинні визнати помилкою ліквідацію «Фронту змін» і зберегти нашу політичну команду. Для цього ми пропонуємо створити нову партію - правонаступницю «Фронту змін» . При цьому вважаємо за необхідне будувати партнерські відносини з усіма опозиційними силами і в першу чергу з «Батьківщиною» в рамках єдиної демократичної коаліції" , - резюмував Павелко.

Нагадаємо, не так давно стало відомо про те, що колишні члени "Фронту змін", які не увійшли до складу "Батьківщини", створюють нову партію. У числі таких був названий і Андрій Павелко, а також  екс-голова Житомирської обласної парторганізації ФЗ Геннадій Зубко і колишній керівник Київського обласного осередку Володимир Полочанінов .

Разом з тим, в Комметаріі LB.ua Зубко тоді ж спростував дану інформацію: ідею створення нової партії на базі ФЗ він назвав безглуздою, а об'єднання "фронтовиків" з "Батьківщиною" - плідним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...