App Store Google Play

Колишні "фронтовики" створюють нову партію

03.10.2013 17:31
Колишні "фронтовики" створюють нову партію
Колишні члени партії "Фронт змін" закликають Арсенія Яценюка не ліквідовувати партію, а створити на її основі нову політсилу.

Про це йдеться у відкритому листі екс-голови Дніпропетровської осередку "Фронту змін" Андрія Павелка до Яценюка, повідомляє LB.ua.

"Чимало "фронтовиків" так і не знайшли відповіді - чому тільки ми з восьми партій, які йшли на вибори в складі Об'єднаної Опозиції, повинні відмовитися від своєї політичної сили. Цей лист - результат численних дискусій з великою кількістю людей, які створювали і розвивали політичну партію "Фронт Змін", - йдеться в листі.

При цьому Павелко стверджує , що "стара" команда не може відмовитися від принципів, які об'єднували ФЗ.

"Майже всі встояли перед владним «батогом і пряником» і не зрадили своїх виборців. Не голосували за дерибан землі, не вступали в коаліції з Партією Регіонів, не брали посад з рук влади", -  апелює політик до колишнього глави партії.

"При самодостатності окремих місцевих організацій, здатних на реалізацію власних проектів, нас об'єднували загальні принципи, підходи та ідеї. Всі члени партії платили членські внески, фінансували різні проекти партії, в тому числі і соціальні. І це не дало владі нас знищити", - додав він.

При цьому Павелко акцентує на тому, що раніше всі рішення у "Фронті змін" приймалися після ретельного обговорення (натомість про ліквідацію партії всі були оповіщені без обговорення - ред.)

"Шановний Арсеній Петровичу, ми повинні визнати помилкою ліквідацію «Фронту змін» і зберегти нашу політичну команду. Для цього ми пропонуємо створити нову партію - правонаступницю «Фронту змін» . При цьому вважаємо за необхідне будувати партнерські відносини з усіма опозиційними силами і в першу чергу з «Батьківщиною» в рамках єдиної демократичної коаліції" , - резюмував Павелко.

Нагадаємо, не так давно стало відомо про те, що колишні члени "Фронту змін", які не увійшли до складу "Батьківщини", створюють нову партію. У числі таких був названий і Андрій Павелко, а також  екс-голова Житомирської обласної парторганізації ФЗ Геннадій Зубко і колишній керівник Київського обласного осередку Володимир Полочанінов .

Разом з тим, в Комметаріі LB.ua Зубко тоді ж спростував дану інформацію: ідею створення нової партії на базі ФЗ він назвав безглуздою, а об'єднання "фронтовиків" з "Батьківщиною" - плідним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...