App Store Google Play

Воду з системи опалення в Дніпропетровську спустили в озеро

02.10.2013 10:05
Воду з системи опалення в Дніпропетровську спустили в озеро
Підготовка до опалювального сезону, який у Дніпропетровську традиційно починається неочікувано на місяць пізніше неочікуваного настання осені, відбувається в авральному режимі. Але деякі комунальники, поспішаючи, вдаються до зовсім вже кричущих дій.

1 жовтня котельня на житловому масиві Лівобережний-3 вкотре злила воду з системи не в каналізацію, а в озеро Куряче. Вода в озері стала молочного кольору, а риба пішла до берегів, ховаючись у прибережних заростях і мало не вистрибуючи на беріг.

Екологи б'ють на сполох, адже незрозуміло, кому з мешканців з Дніпропетровська це потрібно, і хто гріє кишені на погіршенні екології нашого міста.

За свідченнями місцевих мешканці, подібні дії в останні роки носять систематичний характер, втім, екосистема озера та прибережної частини поки що пручається нищенню.

Можливо, таке ставлення комунальників може пояснити позиція міського голови Івана Куліченка, який на чергову скаргу місцевих мешканців відповів, що Куряче - ніяке не озеро, а «канава, спеціально вирита для стоку нечистот».

Втім, озеро присутнє ще на мапі Катеринослава 1914 року - тоді воно звалося Курочкіне за прізвищем поміщика Курочкіна, на відміну від міського голови. Та ось чи переживе воно поточну владу, яка так недбало ставиться до екології в місті?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...