App Store Google Play

Воду з системи опалення в Дніпропетровську спустили в озеро

02.10.2013 10:05
Воду з системи опалення в Дніпропетровську спустили в озеро
Підготовка до опалювального сезону, який у Дніпропетровську традиційно починається неочікувано на місяць пізніше неочікуваного настання осені, відбувається в авральному режимі. Але деякі комунальники, поспішаючи, вдаються до зовсім вже кричущих дій.

1 жовтня котельня на житловому масиві Лівобережний-3 вкотре злила воду з системи не в каналізацію, а в озеро Куряче. Вода в озері стала молочного кольору, а риба пішла до берегів, ховаючись у прибережних заростях і мало не вистрибуючи на беріг.

Екологи б'ють на сполох, адже незрозуміло, кому з мешканців з Дніпропетровська це потрібно, і хто гріє кишені на погіршенні екології нашого міста.

За свідченнями місцевих мешканці, подібні дії в останні роки носять систематичний характер, втім, екосистема озера та прибережної частини поки що пручається нищенню.

Можливо, таке ставлення комунальників може пояснити позиція міського голови Івана Куліченка, який на чергову скаргу місцевих мешканців відповів, що Куряче - ніяке не озеро, а «канава, спеціально вирита для стоку нечистот».

Втім, озеро присутнє ще на мапі Катеринослава 1914 року - тоді воно звалося Курочкіне за прізвищем поміщика Курочкіна, на відміну від міського голови. Та ось чи переживе воно поточну владу, яка так недбало ставиться до екології в місті?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...