App Store Google Play

Воду з системи опалення в Дніпропетровську спустили в озеро

02.10.2013 10:05
Воду з системи опалення в Дніпропетровську спустили в озеро
Підготовка до опалювального сезону, який у Дніпропетровську традиційно починається неочікувано на місяць пізніше неочікуваного настання осені, відбувається в авральному режимі. Але деякі комунальники, поспішаючи, вдаються до зовсім вже кричущих дій.

1 жовтня котельня на житловому масиві Лівобережний-3 вкотре злила воду з системи не в каналізацію, а в озеро Куряче. Вода в озері стала молочного кольору, а риба пішла до берегів, ховаючись у прибережних заростях і мало не вистрибуючи на беріг.

Екологи б'ють на сполох, адже незрозуміло, кому з мешканців з Дніпропетровська це потрібно, і хто гріє кишені на погіршенні екології нашого міста.

За свідченнями місцевих мешканці, подібні дії в останні роки носять систематичний характер, втім, екосистема озера та прибережної частини поки що пручається нищенню.

Можливо, таке ставлення комунальників може пояснити позиція міського голови Івана Куліченка, який на чергову скаргу місцевих мешканців відповів, що Куряче - ніяке не озеро, а «канава, спеціально вирита для стоку нечистот».

Втім, озеро присутнє ще на мапі Катеринослава 1914 року - тоді воно звалося Курочкіне за прізвищем поміщика Курочкіна, на відміну від міського голови. Та ось чи переживе воно поточну владу, яка так недбало ставиться до екології в місті?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...