App Store Google Play

"Терорист"-політолог визнав свою причетність до вибухів під тиском?

02.10.2013 09:53
"Терорист"-політолог визнав свою причетність до вибухів під тиском?
Віктор Сукачов, обвинувачений разом із Віталієм Федоряком в організації та здійсненні терактів у Дніпропетровську, Харкові і Запоріжжі, каже, що його вимусили дати покази проти себе. На одному із перших допитів він зазначив, що давав покази, оскільки сподівався, що це сприятиме звільненню невинуватих осіб - Дмитра Реви та Льва Просвірніна, обвинувачених у пособництві терористам.

«Сподіваюся, що це дозволить швидше звільнити арештованих, крім мене з Федоряком», - заявив Віктор Сукачов перед дачею показів на досудовому слідстві ще 6 червня 2012 року. При чому ця заява не була включена до протоколу, але відображена на відеофіксації, запис якої був продемонстрованій під час слухання справи 1 жовтня в Індустріальному суді Дніпропетровська.

«У даному випадку йшлося про Просвірніна і Реву. У зв'язку з тим, що я знав, що вони затримані», - повідомив Віктор Сукачов у суді. Він неодноразово робив заяви про непричетність Реви і Просвірніна до терактів, а також про те, що погодився зізнатися в здійсненні вибухів в обмін на їхнє звільнення.

Під час демонстрації у суді відеозапису відтворення подій, коли Віктор Сукачов начебто вказує, як відбувалася закладка вибухівки у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі у 2011 році, підсудний сказав, що ці покази не є достовірними. Віктор Сукачов зазначив, що частина із того, що він говорив була ним наперед завчена, а співробітники СБУ здійснювали тиск на нього у перервах між слідчими діями.

«Це чергове підтвердження сфабрикованості звинувачень проти Реви і Просвірніна, яких використали як заручників з метою витиснути зізнання Сукачова. Співробітники СБУ прямим текстом говорили мені, що мого брата Дмитра Реву випустять одразу по закінченню слідства, що всім очевидна його невинуватість. Але він уже рік і чотири місяці знаходиться за гратами і досі є заручником цієї злочинної системи. Очевидно, причина невиконання спецслужбами угоди з Сукачовим щодо Реви і Просвірніна у тому, що за чотирьох підсудних замість двох вони отримали удвічі більше зірочок, посад, нагород і премій - це просто верх беззаконня і цинізму», - зазначила адвокат і рідна сестра Дмитра Реви Оксана Томчук.

Віктор Сукачов поки що визнав у суді частково свою провину, вичерпні свідчення у суді він ще не давав. Підсудний обіцяв надати покази по завершенню допиту свідків, що імовірно відбудеться у жовтні.

4Reva 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...