App Store Google Play

Для захисту фанів "Фіорентини" й "Металіста" міліція застосує собак

02.10.2013 16:14
Для захисту фанів "Фіорентини" й "Металіста" міліція застосує собак
2 жовтня в ІА «Мост-Днепр» відбулася прес-конференція «Забезпечення громадської безпеки під час проведення футбольних матчів між ФК «Дніпро» і ФК «Фіорентина», ФК «Металіст».

У прес конференції взяв участь заступник начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області полковник міліції Сергій Третьяков.

Сергій Третьяков повідомив, що під час матчу ФК «Дніпро» з ФК «Фіорентина» буде задіяно близько 1,5 тис. співробітників. «Цей матч викликає особливий інтерес у вболівальників обох команд. Сьогодні і завтра ми очікуємо прибуття близько 70-80 італійських уболівальників з урахуванням офіційної делегації. Орієнтовно ми плануємо задіяти близько 1,5 тис. співробітників міліції, це з урахуванням нарядів зовнішньої служби, патрульної служби, нарядів «Беркута», внутрішніх військ, ДАІ. На сьогоднішній день, за найскромнішими прогнозами, стадіон буде заповнений практично повністю. Ми постараємося забезпечити громадський порядок і не допустити жодних порушень», - сказав він.

Сергій Третьяков повідомив, що для виявлення у фанатів піротехніки перед проведенням матчу «Дніпро» - «Фіорентина» міліція буде використовувати службових собак. «Для виявлення у фанатів піротехніки міліція ми будемо використовувати службових собак. Вболівальників у нетверезому стані не будемо впускати на стадіон навіть за умови наявності квитка. У спірних ситуаціях все вирішить експертиза в найближчій лікарні швидкої допомоги або наркодиспансері. Продаж алкогольних напоїв у торговельних точках, розташованих поблизу стадіону, також буде заборонена», - сказав він.

Сергій Третьяков повідомив, що 6 жовтня після матчу «Дніпро» - «Металіст» харківських фанатів в цілях безпеки міліція зможе супроводжувати до кордону з Харківською областю. «Є різні версії ворожого ставлення між фанатами «Дніпра» і «Металіста», які тривають вже кілька років. Попередній рік показав, наскільки непримиренними можуть бути відносини між уболівальниками обох клубів. Тоді було затримано близько 60 вболівальників футбольного клубу «Дніпро», з них 29 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Зараз ми проводимо профілактичну роботу з місцевими фанатами. Ви знаєте, якщо буде необхідність, то ми будемо супроводжувати фанатів «Металіст» до самого Харкова. Ми вживаємо всі необхідні заходи, щоб не допустити протиправні діяння», - сказав Сергій Третьяков.

Сергій Третьяков розповів, що 6 жовтня з Харкова на матч «Дніпро» - «Металіст» приїдуть приблизно 1,5 тис. фанатів. «На сьогоднішній день інформація про прибуття харківських уболівальників коливається в цифрах від 1 тис. до 1,5 тис. Це люди, які планують тут підтримати команду «Металіст». В принципі, така увага не дивна, адже команда знаходиться на першому місці турнірної таблиці, і виїзні матчі підтримуються харківськими фанатами дуже активно», - сказав він.

Схоже, що як завжди у Дніпропетровську, винними наперед визнають місцевих фанатів і лише за ними буде встановлений посилений контроль.

Нагадаємо, минулого року харківські вболівальники, які прибули у великій кількості, також користувалися прихильністю дніпропетровської міліції. Жодних обшуків гостей здійснено не було, внаслідок чого харків'яни закидали навколишні сектори з дніпропетровськими уболівальниками  петардами, димовими шашками та сміттям. На додачу фани «Металіста» вкотре розгромили туалети гостьового сектора, а гравці Маркевича - двері у роздягальню.

Міліція і Федерація футболу України тоді проявили дивовижну спільність. Перша затримала за порушення порядку виключно фанів «Дніпра», захищаючи гостей, які продовжували біснуватися й після гри. Друга ж оштрафувала... дніпропетровців - за недотримання порядку на стадіоні, хоча безлад влаштовували виключно гості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...