App Store Google Play

Вбивць дніпропетровського бізнесмена затримали на кордоні

01.10.2013 09:26
Вбивць дніпропетровського бізнесмена затримали на кордоні

Міліція затримала двох чоловіків, які підозрюються у вбивстві 51-річного бізнесмена в Києві на Березняках. Чоловіків спіймали при спробі перетнути кордон з однією із країн СНД.

Як повідомив користувач одного з форумів, що назвався знайомим вбитого, покійного звали Ігорем, він був з Дніпропетровська.

"Він був підприємцем у бізнесі, пов'язаному із виробництвом і реалізацією засобів захисту рослин. Вбивць вже затримали, це двоє виконавців, а замовник за кордоном. Причина вбивства - наклеп на чесну людину, в якому не стали розбиратися. Думаю, що слідство розбереться, принаймні сподіваюся на це",- написав він.

Бізнесмена застрелили в кросовері BMWХ6, коли він від'їхав від шиномонтажу СТ-Сервіс на Березняках. Кілер відчинив задні двері машини і здійснив два постріли в голову.

Раніше повідомлялося, що вбивство стало результатом сварки між водієм і чоловіком "східної зовнішності". Однак і в майстерні, і в міліції говорять, що це було навмисне вбивство.

"Коли водій від'їжджав, задні пасажирські двері відкрив чоловік і застрибнув у салон. Пострілів ми не чули, оскільки двері він зачинив. Через кілька секунд кілер вискочив і втік на машині, ніби Mazda. Водій BMW був нашим постійним клієнтом - приїжджав міняти диски", -розповіли в шиномонтажі.

vchaspik.ua.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...