App Store Google Play

Інтелектуали визначили найсильніших в «Шиннику»

01.10.2013 16:30
Інтелектуали визначили найсильніших в «Шиннику»

28-29 вересня в дніпропетровському ДК «Шинник» Ліга українських клубів інтелектуальних ігор проводила Чемпіонат України з гри «Що? Де? Коли?». Про підсумки й рекорди турніру 1 жовтня в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» розповів президент Всеукраїнської громадської організації Ліга українських клубів інтелектуальних ігор Ігор Кузьмін.

Насамперед організатор інтелектуальних змагань похвалився черговим рекордом України - цьогоріч до Дніпропетровська на змагання завітали одразу 68 команд з усіх регіонів України (понад 400 осіб).

«Не змогла до нас приїхати команда з Житомира, яка також заявилася на участь в турнірі, але це не завадило побити рекорд масовості українського «Що? Де? Коли?», встановлений торік у нашому ж місті. Тоді у подібному турнірі взяло участь 63 команди», - повідомив журналістам Ігор Кузьмін.

За підсумками турніру переможцем стала команда з Харкова «От Вінта - Брати по фазі», що не дивно, оскільки грає ця команда близько 14 років разом і є однією з найдосвідченіших, це не перший її успіх. Друге місце також посіла команда з Харкова, яка вже має місце у Вищій лізі в цьому сезоні. Третє місце поділили команди з Донецька та Вінниці.

За підсумками цього турніру у нас сформувалися 12 команд Вищої та 24 команди Першої ліги . Вже в грудні цього року розпочнеться перший етап Чемпіонату з гри «Що? Де? Коли?».

«Що стосується виступу дніпропетровських команд, то дві з них пройшли в Першу лігу, ще одна виступатиме у Вищій лізі. Ми очікували більшого, але сподіваємося, що наступного року дніпропетровці покажуть клас!», - повідомив президент ЛУК.

Також він розповів, що найближчої суботи буде розігруватися турнір Дніпропетровської області з гри «Що? Де? Коли?». Молоді інтелектуали, які хочуть спробувати свої сили, можуть звертатися в міський клуб «Що? Де? Коли?», який знаходиться на вул. Жуковського 2-б для реєстрації своїх команд, або ж у Дніпропетровське відділення Ліги українських клубів інтелектуальних ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...