App Store Google Play

Інтелектуали визначили найсильніших в «Шиннику»

01.10.2013 16:30
Інтелектуали визначили найсильніших в «Шиннику»

28-29 вересня в дніпропетровському ДК «Шинник» Ліга українських клубів інтелектуальних ігор проводила Чемпіонат України з гри «Що? Де? Коли?». Про підсумки й рекорди турніру 1 жовтня в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» розповів президент Всеукраїнської громадської організації Ліга українських клубів інтелектуальних ігор Ігор Кузьмін.

Насамперед організатор інтелектуальних змагань похвалився черговим рекордом України - цьогоріч до Дніпропетровська на змагання завітали одразу 68 команд з усіх регіонів України (понад 400 осіб).

«Не змогла до нас приїхати команда з Житомира, яка також заявилася на участь в турнірі, але це не завадило побити рекорд масовості українського «Що? Де? Коли?», встановлений торік у нашому ж місті. Тоді у подібному турнірі взяло участь 63 команди», - повідомив журналістам Ігор Кузьмін.

За підсумками турніру переможцем стала команда з Харкова «От Вінта - Брати по фазі», що не дивно, оскільки грає ця команда близько 14 років разом і є однією з найдосвідченіших, це не перший її успіх. Друге місце також посіла команда з Харкова, яка вже має місце у Вищій лізі в цьому сезоні. Третє місце поділили команди з Донецька та Вінниці.

За підсумками цього турніру у нас сформувалися 12 команд Вищої та 24 команди Першої ліги . Вже в грудні цього року розпочнеться перший етап Чемпіонату з гри «Що? Де? Коли?».

«Що стосується виступу дніпропетровських команд, то дві з них пройшли в Першу лігу, ще одна виступатиме у Вищій лізі. Ми очікували більшого, але сподіваємося, що наступного року дніпропетровці покажуть клас!», - повідомив президент ЛУК.

Також він розповів, що найближчої суботи буде розігруватися турнір Дніпропетровської області з гри «Що? Де? Коли?». Молоді інтелектуали, які хочуть спробувати свої сили, можуть звертатися в міський клуб «Що? Де? Коли?», який знаходиться на вул. Жуковського 2-б для реєстрації своїх команд, або ж у Дніпропетровське відділення Ліги українських клубів інтелектуальних ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...