App Store Google Play

Куліченко популярніший Костусєва і Кернеса, принаймні в Інтернеті

30.09.2013 09:56
Куліченко популярніший Костусєва і Кернеса, принаймні в Інтернеті

З 14 по 26 вересня Інститут Політичної Інформації проаналізував активність міських голів обласних центрів України в Інтернеті.

Так було встановлено, що з 25 керівників, лише 14 проявляють себе якимось чином в Мережі. При цьому, слід зазначити, що найбільш активними користувачами соціальних мереж, і Інтернету в цілому, виявилися мери міст-мільйонників.

Для спілкування з громадськістю та своїми виборцями, міські голови Дніпропетровська, Одеси та Харкова використовують соціальні мережі Фейсбук і Вконтакте, у всіх трьох існують персональні сайти. Більше того, на сторінках у соціальних мережах часто публікуються різного роду звіти, а також інформація про діяльність адміністрації.

Недалеко від першої трійки відстали градоначальники Луганська та Львова. У цілому ж, як зазначають співробітники Інституту Політичної Інформації, то факт, що Інтернет у своїй політичній діяльності активніше використовують мери великих міст, не викликає подиву, оскільки саме в мегаполісах проживають основні користувачі Інтернету. Традиційні медіа стають менш популярними і для того, аби донести необхідну інформацію виборцям, політики починають використовувати нові канали комунікації.

Найбільш популярною соціальною мережею серед міських голів виявився Фейсбук. Цю систему використовують дванадцять управлінців, в той час як Вконтакте - вісім. Однак, більшість мерів свої персональні акаунти ведуть не самостійно. У цьому їм допомагають або прес-служби, або відповідні управління у складі адміністрації.

Серед функціонуючих профайлів аналітики виявили серйозні недоліки, які обмежують можливості взаємодії з користувачами. Серед основних проблем слід виділити застарілу і неактуальну інформацію, обмеження доступу передплатникам і «друзям» політика, а також відсутність можливості для коментування повідомлень.

Так само в ході аналізу встановлено, що регіоналізація ніяк не впливає на активність політика в Мережі. Не використовують сучасні мережеві технології приблизно однакову кількість міських голів, як на заході, так і на сході України.

Повний рейтинг наведено на інфографіці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...