App Store Google Play

В Дніпропетровську відбудеться свято для сиріт

27.09.2013 13:54
В Дніпропетровську відбудеться свято для сиріт
Сьомий регіональний благодійний фестиваль «Мама + Я» відбудеться 30 вересня 2013 року  у м. Дніпропетровську на території креатив-клубу «Бартоломео» з 9.00 до 17.00, напередодні «Дня Всиновлення» в Україні. Всиновлення дітей-сиріт - це головна мета проекту «Мама + Я»! Силами меценатів і волонтерів у Дніпропетровську готується незабутнє і довгоочікуване свято.

Організатори запланували наступну програму фестивалю:

10:45-11:00 - нагородження переможців «Веселих стартів» за участю таких відомих спортсменів, як Василь Вірастюк (найсильніша людина світу, Чемпіон світу з силового екстриму), Сергій Конюшок (Чемпіон світу в змаганнях за програмою «Strongman» до 110 кг, майстер спорту міжнародного класу), Олександр Лашин (призер Чемпіонату світу у вправі loglift).

11:00-12:00 - на території креатив-клубу «Бартоломео» триватимуть розважальні програми, майстер-класи, виставки творчих робіт, в яких візьмуть участь самі діти, а також змагання з футболу на кубок фестивалю "Мама+я". У цей час є можливість взяти інтерв'ю у дітей, прийомних батьків, представників дитячих будинків, зірок спорту.

12.00- 12.30 - нагородження переможців футбольного турніру для дітей - сиріт та дітей з ДДСТ за участю таких зірок футболу, як спортивного директора Андрія Русола, футболістів Артема Федецького та Євгена Селезньова, директора академії ФК «Дніпро» Жорди Гратакоса Гайоли.

12.30-13.30 - триватиме другий тур творчого конкурсу-концерту. Є час для інтерв'ю з членами журі - відомими артистами, серед яких - Маша Собко, Денис Любимов, Каше, які підтримали фестиваль та приїхали з Києва взяти участь у концертах творчого конкурсу та поспілкуватися з дітьми-сиротами.

13.30-14.10 - інтерв'ю з гостями фестивалю, з представниками влади та організаторами фестивалю біля прес-банеру. Запрошені: заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації А.Ф.Крупський, заступник міського голови О.В.Лозенко, заступник міського голови І.Г.Зайцева, представники духовенства - Владика Іриней, отець Олексій Гетьман, представник благодійного фонду «Розвиток України» Ольга Юдіна та інші меценати.

14.10-15.30 - розпочнеться третій тур творчого конкурсу-концерту за участю дітей з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та дитячих будинків області, який привітальним словом  відкриють представники влади.

1 жовтня в Єпархії відбудеться прес-конференція та круглий стіл згідно з регламентом:

11.00 - 11.15 - зустріч представників ЗМІ;

11.15 - 11.45 - прес-конференція «Мама+я» за участю Владики Іринея, організатора фестивалю -

Наталії Сивак, представників фонду «Розвиток України», представників спортивної еліти України; 

12:00 - 14:30 - круглий стіл, привітальне слово Владики Іринея, відео-звіт про благодійну діяльність фестивалю «Мама +я» за 7 років, нагородження меценатів, презентація благодійних фондів та обговорення перспектив їхньої подальшої співпраці.

Запрошуємо Вас взяти участь у фестивалі та висвітлити цю велику регіональну благодійну подію у ваших ЗМІ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...