App Store Google Play

Шкільний спорткомплекс за 7,5 мільйонів розіграли між бізнес-партнерами

27.09.2013 12:14
Шкільний спорткомплекс за 7,5 мільйонів розіграли між бізнес-партнерами
Відділ освіти Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради 18 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Аркем» на реконструкцію спортивного комплексу школи № 35 за 7,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця листопада наступного року школі повинні зробити поле для футболу й міні-футболу, тенісні корти, баскетбольний майданчик, бігову доріжку, облаштувати трибуни, трансформаторну підстанцію, освітлення комплексу тощо.

Фірму «Аркем» заснував у лютому 2012 р. Богдан Жук. Компанію зареєстрували в Білій Церкві зі статутним капіталом 2 тис грн. За даними ресурсу Контора, що спеціалізується на купівлі-продажу готових фірм, у тому ж лютому 2012 р «Аркем» отримав ліцензію на будівництво, але останній рік компанія провела без обертів. У квітні цього року фірму виставляли на продаж за $4,5 тис. Наразі директором «Аркема» є Микола Ананіч.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми «Аркем» стала компанія ТОВ «Теплодом». ЇЇ у 2006 р. заснував у Києві нинішній депутат столичної міськради Максим Шкуро. У 2010 компанію перереєстрували у Дніпропетровськ, а власниками стали Віктор Іванов, Віталій Попов і Олег Клімов. Останній, згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, також є уповноваженим фірми.

Директор «Аркему» Микола Ананіч та Олег Клімов є бізнес-партнерами по фірмі ТОВ «Прогрес Альфа», котру заснували разом у 2008 р.

Окрім цих двох фірм участь у тендері намагалися взяти ще сім компаній, при цьому декілька з них пропонували виконати роботи на два-три мільйони дешевше. Однак усі пропозиції були відхилені за сукупністю різних причин - від нестачі низки документів до відсутності ліцензії на певні види робіт.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...