App Store Google Play

Владислав Романов: Опозиція наполягала на євроінтеграції останні 2,5роки

26.09.2013 14:25
Владислав Романов: Опозиція наполягала на євроінтеграції останні 2,5роки

Опозиція послідовно говорила про необхідність євроінтеграції 2,5 року і зараз до цього прислухалася влада. Про це він заявив депутат облради від партії «Фронт Змін» Владислав Романов в ході круглого столу «Підсумки Ялтинського саміту для України», який відбувся в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

«Опозиція послідовно казала 2,5 року про необхідність євроінтеграції і, нарешті, цей факт відбувся, це позитивно. Спочатку нас не чули, але зараз Україна робить зважений зовнішньополітичний вибір. І те, про що говорилося в Ялті, дуже показово. Екс-прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер бачить Україну готової вступати до Євросоюзу до 2025 року. За останні 20 років це перші відчутні перспективи» - сказав він.

Крім того, Україна цікава Європі в першу чергу як країна, яка здатна заткнути колосальну продовольчу діру.

«Вже сьогодні у світі 1,5 мільярда людей голодують. До 2020 року ця цифра подвоїться. Україна ж при застосуванні сучасних технологіях, існуючих у світі, в стані нагодувати 1,5 мільярда чоловік. Жодна інша територія сьогодні не в змозі цього зробити. У Європі зростання 2%, США , Канада і Австралія на межі, Азія перетворилася на споживача продовольства. Сільськогосподарський потенціал залишається у Південної Америки. У України є величезний шанс зайняти цю нішу і отримати відповідні вигоди» , - сказав він.

Владислав Романов підкреслив, що зараз робиться акцент на зовнішньоекономічних перспективи розвитку євроінтеграції, але для європейців важливий процес формування влади, а саме її легітимність.

«Виникає питання 2015 року, як вестимуться президентські вибори. Якщо вони будуть робитися як завжди в Україні - шляхом досягнення мети будь-якими способами: адміністративними, арифметичної більшості, - таку владу Європа не сприйме. Для європейців вироблення політики та прийняття політичних рішень дуже довга процедура, побудована на принципах консенсусу, де є переможець і мінімальний програш переможеного. Це знижує напругу політичного протистояння і не відроджує реваншистські настрої, а Україна потерпає від них. Якщо ми живемо в європейській сім'ї , від цих звичок потрібно позбавлятися» , - вважає Романов.

Він підкреслив, що не варто думати, ніби з підписанням асоціації з ЄС все зміниться. Потрібно приводити наше законодавство у відповідність з європейськими нормами і гарантувати його виконання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...