App Store Google Play

УМний депутат хоче зробити з міськради Білий Дім

26.09.2013 09:56
УМний депутат хоче зробити з міськради Білий Дім

Депутати Дніпропетровської міської ради проголосували за прийняття запиту Сергія Жукова про створення інтернет-ресурсу, який би повністю дозволив відмовитись від громадської приймальні й віртуалізував спілкування влади з народом.

Про це стало відомо на черговій сесії Дніпропетровської міськради 25 вересня.

«Оскільки існуючий на даний момент спосіб звернення громадян до служби міста є довгим і бюрократично обтяженим, необхідно створити механізм швидкого повідомлення про проблему і можливість відстеження її усунення, - пояснив Жуков свою ініціативу, - Для цього має бути створений web-ресурс, на якому кожен з жителів міг би заявити про проблему і запропонувати шляхи її вирішення».

В якості прототипу депутат пропонує електронну приймальню Білого Дому, де будь-який зареєстрований на сайті користувач може залишити повідомлення про питання, що вимагає невідкладного рішення. Ті з петицій, які набирають найбільше голосів користувачів, в першу чергу розглядаються і вирішуються.

Таким чином, на думку депутата, слід робити і в Дніпропетровську - вирішувати не найбільш наболілі питання, а ті, які наберуть найбільше віртуальних голосів.

Крім web-ресурсу, депутат пропонує розробити додатки для мобільних телефонів на різних платформах, які дозволили б різко спростити звернення жителів до служб Дніпропетровська. При цьому він не згадує, що не всі робочі місця міських чиновників досі мають вихід в інтернет.

Ще більше питання - хто буде складати електронні звернення до комунальників, адже за статистикою, 35% городян (з них - левова частка пільговиків й пенсіонерів - тих, хто й звертається зі скаргами до місцевої влади) не мають доступу в інтернет і не вміють ним користуватися.

На свої пропозиції Жуков пропонує спрямувати й без того мізерний бюджет інформатизації міської ради - 2,5 млн. грн. на рік.

Нагадаємо, у 2012 році саме Сергій Жуков підбурив депутатську більшість, яка врешті заблокувала Програму інформатизації міської ради. Здається, на приміті у депутата з'явилася фірма, яка зуміє освоїти гроші значно «ефективніше», ніж управління внутрішньої політики міськради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...