App Store Google Play

Нерухомість Дніпропетровська врятують Богатирьов і Янукович?

26.09.2013 13:24
Нерухомість Дніпропетровська врятують Богатирьов і Янукович?
Головний редактор «Популярної газети» (Дніпропетровськ) Андрій Богатирьов буде продовжувати боротьбу за повернення 96 об'єктів нерухомості у комунальну власність. Про це він заявив під час прес-конференції в прес-центрі «Дніпро вечірній» 25 вересня.

При цьому він оголосив про створення громадської ініціативи, яку можуть підтримати всі без винятку мешканці Дніпропетровська. На відміну від участі у партії чи громадській організації ініціатива неформальна і вимагає від учасників лише доброї волі.

Спонукали відомого журналіста до цього події навколо нібито боргів одного з комунальних підприємств міста перед одним з ТОВ, за мировою угодою з яким у якості списання боргу в приватні руки перейшли 96 об'єктів нерухомості, що сукупно коштують більше 1,5 мільярди гривень. За оцінкою Богатирьова, ніхто повертати нерухомості громаді міста не збирається.

«Ви подивіться, як протікав весь процес! Одне з інформагентств опублікувало статтю з гнівним «Дивіться, нас тут обікрали!». Потім деякі видання почали ставити рамки: «а от цей винен», «а ці винні більше», тобто тикати пальцем у виконавців. І ніхто, помітьте, не хоче захищати громаду міста, відстоювати цю нерухомість. Всі мовчать як про тих, хто отримує фінансову вигоду від цієї оборудки, так і про тих, хто отримує політичні дивіденди», - обурюється Андрій Богатирьов.

За його словами, на сьогодні існує простий механізм, як повернути майно у власність громади. І корінь неправомірності рішення про передачу цього майна лежить на поверхні.

«По-перше, підприємство-банкрут не може укладати мирових угод по списанню боргів, таке припустимо лише при ліквідації підприємств. По-друге, комунальне підприємство не могло нічого нікому передавати, оскільки було лише балансоутримувачем нерухомого майна. Власником його є громада міста в особі міської ради. Рада, якщо вона дійсно нічого не передавала має просто заявити про свої права!», - запевнив колег журналіст.

За його словами, відсутність в політичній сфері будь-якої дискусії з цього приводу (прес-конференція відбулася по закінченні сесії міської ради, де жоден з представників більшості чи опозиції навіть не підняв питання втраченого комунального майна, а міський голова в інтерв'ю журналістам запевнив, що він контролює процеси - прим. ред.) може свідчити про існування певних домовленостей на рівні місцевих еліт, які погодилися з кричущим випадком дерибану нерухомості.

«Єдине, що залишається представникам громади Дніпропетровська - написати листа Президенту, не як політичному лідеру певної партії, а як гаранту Конституції, аби той забезпечив дотримання наших прав. Ми маємо не брати участь у боротьбі між чиновниками, а відстоювати кожен свою частку власності», - наголосив Андрій Богатирьов.

Крім цього, головний редактор «Популярки» вважає за необхідне створити реєстру всієї нерухомості, що знаходиться у комунальній власності, аби подібні випадки не повторювалися в майбутньому.

«Якщо ми зараз не порахуємо і не оприлюднимо все, що ще у міста залишилося, то за два роки роботи «молодої команди» в нас залишиться сама прогнила каналізація та дороги, які треба весь час ремонтувати», - пояснив журналіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...