App Store Google Play

З сміттям в Дніпропетровську паритет: як вивозять, так і сплачують

25.09.2013 17:00
З сміттям в Дніпропетровську паритет: як вивозять, так і сплачують
У Дніпропетровську близько 80% мешканців багатоповерхівок мають договори на вивезення сміття. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив заступник начальника управління з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради Едуард Мєшковський.

«У приватному секторі ситуація гірша, там договори на вивезення сміття мають не більше ніж 20% мешканців. Вони зазвичай вивозять відходи просто в балки або ж спалюють. Ми спільно з представниками комунальних служб та міліції проводимо рейди на виявлення таких порушників та передаємо протоколи на розгляд адміністративної комісії, яка призначає штрафи», - зазначив Едуард Мєшковський.

При цьому він закликав містян, які все ще не уклали договори з компаніями-перевізниками твердих побутових відходів, підписати такі документи.

Під час прямої телефонної лінії заступник начальника управління вкотре нагадав дніпропетровцям про необхідність вчасно сплачувати за вивезення сміття. На сьогодні мешканці заборгували компаніям-перевізникам понад 16 мільйонів гривень. В середньому дніпропетровці розраховуються на 80%.

Едуард Мєшковський нагадав, що норма утворення побутових відходів на одного мешканця складає 2,01 метрів кубічних, середньомісячна норма утворення великогабаритних побутових відходів становить 10 % від зазначеної цифри.

У Дніпропетровську послуги з вивезення сміття надають дві компанії: «Грінко-Дніпро», яка обслуговує  Амур-Нижньодніпровський, Красногвардійський і Самарський райони та  «Дніпрокомунтранс», яка надає послуги у  Жовтневому,  Бабушкінському, Кіровському, Ленінському та Індустріальному районах.

Щоденно компанії вивозять у середньому 700 тон твердих побутових відходів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...