App Store Google Play

«Махінатора» Гуфмана замінили на «чесного» трубника

25.09.2013 12:00
«Махінатора» Гуфмана замінили на «чесного» трубника

На черговій сесії депутати Дніпропетровської міської ради, як і очікувалось, прийняли зміни до прийнятого раніше рішення про обрання голів постійних комісій.

Як і анонсувалося низкою дніпропетровських видань, свою посаду голови постійної комісії з питань комунальної власності втратив Геннадій Гуфман. Останнього, нагадаємо, преса звинувачує у розробці та втіленні злочинної схеми, за якою 96 об'єктів комунальної власності міста опинилися спочатку на балансі КП "Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця Дніпропетровської міської ради", а потім - за мировою угодою - були передані в якості боргу приватноу ТОВ «Солярис».

Наступником Гуфмана на відповідальній посаді став депутат від Партії регіонів Сергій Горгуль.

Питання нерухомості - не надто далекі для пана Горгуля, адже до сьогодні він був секретарем постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

До характеристики нового «старшого» по комунальній власності міста можна додати хіба що один факт: основним місцем роботи Сергія Горгуля є Державне підприємство «НІДІ ім. Я.Ю. Осади», де цей добродій виконує обов'язки директора.

Не далі як учора фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час ревізії ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім Я.Ю. Осади" виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1,5 млн грн.

Як не важко здогадатися, порушення пов'язані з відчуженням будівель науково-дослідної установи у власність КП "Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця Дніпропетровської міської ради" оціночною вартість понад 1 млн. грн., які згодом опинилися у списку 96 об'єктів, відданих ТОВ «Солярис» в рахунок погашення фіктивного боргу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...