App Store Google Play

Куліченко не знав про викрадення 96 будівель, але «контролює процес»

25.09.2013 11:49
Куліченко не знав про викрадення 96 будівель, але «контролює процес»

Доволі кумедно спостерігати за тим, як представники влади визнають, що вони особисто не мають жодної влади і до процесів, що протікають у їхньому місті, нібито зовсім непричетні.

Зокрема, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко дізнався про скандал з комунальним майном з Інтернету, як і більшість громадян. У цьому він зізнався під час спілкування з пресою після завершення чергової сесії міської ради 25 вересня.

За його словами, він одразу надав усі необхідні розпорядження щодо ретельного вивчення ситуації та максимально швидкого повернення об'єктів у комунальну власність.

На сьогодні, за словами міського голови, мирова угода яка дозволила комерційній структурі привласнити 96 обєктів комунального майна, розірвана саме з ініціативи міської ради (останнє потирічить прес-релізу, розповсюдженому прес-службою міської ради, де ініціатором розірвання угоди виступило саме ТОВ «Солярис» - прим. ред.). Куліченко повідомив, що у власність громади вже повернуто цілих 7 об'єктів.

Решта ж об'єктів, запевнив Іван Іванович, на разі перебувають у стадії оформлення документів, але він не сумнівається у тому, що вони будуть повернені місту.

Відповідаючи на питання, яким чином могла виникнути подібна ситуація та щодо вжитих «організаційних висновків» він заявив, що мільйонні борги комунального підприємства, за які й були передані об'єкти, є штучними, а оргвисновки він робитиме разом з прокуратурою.

Разом з тим щодо інших об'єктів комунальної власності, які на разі є заставою для багатомільйонних кредитів, він висловив переконання, що жодних підстав для хвилювання немає - місто завжди вчасно і в повному обсязі сплачує за кредитами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...