App Store Google Play

Єрмолаєв збирає землі під новий ТРЦ?

25.09.2013 11:28
Єрмолаєв збирає землі під новий ТРЦ?

Дніпропетровська міська рада шостого скликання прийняла рішення про продаж ТОВ «Інтерсервісбуд», земельної ділянки по фактичному розміщенню нерухомого майна по вул. Коцюбинського, 18-А.

Рішення передбачає спочатку закріплення за громадою міста в особі Дніпропетровської міської ради права комунальної власності на дану земельну ділянку площею 0,0632 га, але й водночас - затвердження проекту землеустрою щодо відведення тої ж таки земельної ділянки,  розроблений КП «Центр містобудування, архітектури, землеустрою та кадастру», та її продаж ТОВ «Інтерсервісбуд» «по фактичному розміщенню нерухомого майна».

Інакше кажучи, ділянки для громади міста начебто не існувало, а коли вона «з'явилася», виявилося, що на ній вже давно знаходиться приватна забудова і вона має миттєво бути передана власнику цієї забудови.

Мова йде про самовільне будівництво з іншого від «Мост-сіті-центру» боку в'їзду на Центральний міст, де в даний час знаходиться пивниця, названа в рішенні міськради «заклад роздрібної торгівлі та комерційних послуг».

В свою чергу ТОВ «Інтерсервісбуд» є агентством з купівлі та продажу власної нерухомості, зареєстрованим за характерною адресою вул. Собінова 1. Під одним дахом з агентством знаходяться офіс корпорації «Алеф» та «Акта-банк», тож сумніватися у належності операторів з нерухомістю до власника - Вадима Єрмолаєва - не доводиться.

Сума угоди, за яку місто віддало бізнесмену шмат землі в самому центрі - 1 600 000 гривень.

Схоже, незабаром навпроти «Мост-сіті-центру» розпочнеться будівництво нового торговельно-розважального комплексу. Не виключено також, що він буде включати й готель чи апартаменти, адже у вищезгаданому рішенні новоспечену земельну ділянку віднесено за основним цільовим призначенням до категорії «Землі житлової та громадської забудови».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...