App Store Google Play

Чи подарує бюджет Дніпропетровська 78 мільйонів кіпрській офшорці?

25.09.2013 15:51
Чи подарує бюджет Дніпропетровська 78 мільйонів кіпрській офшорці?

Бюджет Дніпропетровська може отримати «дірку» в 78 мільйонів гривень , якщо виплатить борги померлого городянина. Це більше, ніж Дніпропетровськ цього року витратив на ремонти усіх доріг у місті.

Про це повідомив депутат Дніпропетровської міської ради Сергій Жуков на сесії 25 вересня.

«Зараз у Бабушкінському суді Дніпропетровська знаходиться справа, за якою місто може отримати борг в 78 мільйонів гривень і нічого більше», - сказав Жуков.

«Загиблий у 2012 році в авіакатастрофі бізнесмен Андрій Красніков залишив після себе борги і не залишив ніякого майна . Його сім'я відмовилася вступати в спадщину. За законом у такому випадку спадкоємцем виступає територіальна громада , але в спеціальному порядку та за рішенням суду. У цьому конкретному випадку з'явилася офшорна фірма з Кіпру Хагворт Менеджмент Лімітед , яка заявляє, що викупила борги покійного і вимагає їх відшкодування», - доповнив він.

«Фактично кіпрська компанія Хагворт Менеджмент Лімітед рейдерським чином намагається виселити кілька сімей з квартир, збираючись забрати їх за борги покійного, і отримати 78 мільйонів з городян. Якщо і далі  юристи міськради так само мляво захищатимуть інтереси міста, то кіпріотам доведеться віддати міських грошей більше ніж витрачено на ремонт доріг» , - підсумував депутат.

Нагадаємо , в Дніпропетровську не вистачає коштів на будівництво метро. Також відомо , що головує в судовому процесі скандально відомий суддя Микола Бібік, який підозрювався в отриманні хабара.

Реагуючи на виступ депутата, міський голова Іван Куліченко дав доручення юридичному департаменту втрутитися в ситуацію, втім, запевнив депутатів, що питання «далеко не просте».

Сам Сергій Жуков зауважив, що в його юридичній практиці подібний випадок не має аналогів і може стати небезпечним прецедентом для міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...