App Store Google Play

Ініціативні спільники Удода взялися наводити красоту в дворах

24.09.2013 18:02
Ініціативні спільники Удода взялися наводити красоту в дворах
У Дніпропетровську з'явиться красивий двір і, можливо, навіть не один. Про це 24 вересня під час перс-конференції в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомили ініціатори акції з такою назвою активісти громадського союзу "Наш дім - Дніпропетровщина".

Депутат Дніпропетровської міської ради та віднедавна член громадської спілки «Наш дім - Дніпропетровщина» Анжеліка Пилипенко нагадала, що не більше двох тижнів тому голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод оголосив про початок громадянської ініціативи «Красиве місто». Конкурс «Красивий двір» є важливим елементом цієї ініціативи. Мета конкурсу - сприяти об'єднанню людей в справі благоустрою своїх дворів і визначити самий упорядкований двір в Дніпропетровську.

Як повідомила депутат міськради, на сьогодні до оргкомітету надійшло понад 100 заявок на участь у конкурсі, при цьому багато хто з бажаючих попросили дати їм більше часу на підготовку свого двору до конкурсу і надати допомогу в цій справі.

«Вони звертаються до нас з такими словами: «Ми готові взятися за благоустрій свого подвір'я . Ми дуже хочемо взяти участь у конкурсі "Красивий двір". Ми сповнені бажання стати переможцями. Але на даному етапі наш двір знаходиться не в самому гарному стані , в ньому багато чого потрібно ще зробити. А для цього необхідно час і допомогу з боку місцевої влади». У цій ситуації Євген Удод виступив з ініціативою згуртувати сили мешканців будинків та місцевої влади і спільно навести двори в порядок. В результаті люди приведуть в порядок двори своїх будинків. А обласна рада надасть посильну допомогу і надасть все необхідне для робіт : інвентар , чорнозем , саджанці рослин і т. д. Це дозволить дотримати принцип справедливості і забезпечити всіх дворах рівні стартові умови для перемоги в конкурсі», - пояснила, до чого тут голова обласної ради Анжеліка Пилипенко.

За її словами, кожен будинок, мешканці якого візьмуть участь у цих роботах, автоматично стане учасником конкурсу «Красивий двір» і запише в свій актив додатковий бали в боротьбі за перемогу в конкурсі. Навесні майбутнього року , коли підбиватимуться підсумки конкурсу , конкурсна комісія визначить , хто краще за всіх попрацював на благо свого двору і хто зумів зберегти плоди своєї праці.

В свою чергу голова громадської спілки «Наш дім - Дніпропетровщина» Сергій Іванченко наголосив, що такі конкурси, як «Гарний двір», об'єднують людей і мотивують їх попрацювати для свого ж блага. На його погляд, користь тут подвійна: мешканці будинку стають справжнім колективом, який здатний сам поліпшити своє життя, у той час як їх двори стають чистими і красивими.

«Коли ми бачимо результат наших зусиль, то готові знову і знову трудитися для себе і свого дому. Ініціатива Євгена Удода провести попередньо серію суботників - це новий етап у розвитку конкурсу «Красивий двір». Це хороша ідея. Дуже живе і корисне починання. Адже головне, не перемога окремо взятого двору, нехай навіть дуже хорошого. Головне - захопити людей однією ідеєю і зробити наші двори акуратними і красивими. Ми повинні закласти основу сьогодні. Зберегти результати своєї праці. І тоді наші двори , будинки, вулиці будуть красивими - завтра і завжди», - палко закликав мешканців міста до само впорядкування Сергій Іванченко.

Член громадської спілки «Наш дім - Дніпропетровщина» Андрій Гавриленко повідомив, що ідея конкурсу знайшла відгук у жителів багатьох будинків, які активно надсилають у новостворений фонд свої заявки.

«Спочатку в подібних конкурсах брали участь одиниці. Потім десятки дворів. Тепер сотні. А це означає, що люди починають розуміти, що стан наших будинків і дворів залежить від нас. Люди починають вірити в свої сили, працювати і досягати конкретних результатів. А значить, скоро практично кожен двір і будинок в нашому місті буде доглянутий. І все завдяки нам - мешканцям міста», - повідомив громадський активіст.

Заявки на проведення робіт з благоустрою свого двору приймаються від усіх бажаючих жителів багатоквартирних будинків до 10 жовтня за адресою [email protected] або по телефону 785-82-14 .

Нагадаємо, останнього разу «наводити порядок в домі» й, відповідно, дворі брався нині народний депутат, а тоді - кандидат на посаду міського голови Ігор Циркін. Його ініціатива мала назву «Наш дім - Дніпропетровськ». Здається, регіонали вирішили не видумувати нічого нового і перед місцевими виборами 2015 року запускають аналогічну програму. А оскільки в даному випадку кандидат - не місцевий, то і дім у нього - дещо побільше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...