App Store Google Play

Грип прийде у грудні-січні

24.09.2013 16:29
Грип прийде у грудні-січні

На сьогодні у Дніпропетровську захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції відповідає сезонному рівню. Про це під час прес-конференції повідомила лікар-епідеміолог Дніпропетровського міського управління Держсанепідслужби Дніпропетровської області Наталія Попова.

«У місті спостерігається тенденція росту захворюваності на ГРВІ. За останній тиждень до Центрів первинної медико-санітарної допомоги звернулись близько 4 тисяч осіб з ознаками ГРВІ, із них 66% діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем кількість хворих збільшилась на 14 %», - зазначила Наталія Попова.

Лікарі радять при перших проявах ГРВІ краще залишитися вдома та викликати сімейного чи дільничного лікаря. Амбулаторії центрів первинної медико-санітарної допомоги працюють з 8.00 до 20.00, а викликати лікаря додому можна до 19.00.

Якщо ж загальний стан хворого різко погіршився - потрібно негайно викликати швидку, яка працює цілодобово, не відмовлятись від госпіталізації, оскільки хвороба може загрожувати життю, і у жодному разі не займатись самолікуванням - наслідки грипу можуть бути дуже небезпечними.

Фахівці переконують, що найбільш ефективним методом боротьби з грипом є вакцинація. Цього року з міського бюджету виділено 200 тисяч гривень на запупівлю вакцини для щеплень вагітним та медпрацівникам.

За прогнозами, цього року до України прийдуть вже відомі штами грипу - А/Каліфорнія, А/Вікторія, B/Масачусет. Пік захворюваності очікується у грудні-січні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...