App Store Google Play

Царьова бісять євроінтегратори та їх "тупі" комікси

23.09.2013 10:09
Царьова бісять євроінтегратори та їх "тупі" комікси

Народний депутат (ПР) Олег Царьов, вважає, що інфографіка про переваги євроінтергації, яка розповсюджується серед громадян України, скоріше вказує на її недоліки.

Цікаво - за кого приймають українців автори коміксів описують вигоди європейської інтеграції? Вони помиляються - ми ще не розучилися читати і думати?, - запитує нардеп Олег Царьов на власній сторінці у Facebook.

І говорить, що ЄС і МС по різному ведуть пропаганду власних цінностей, серед українців. Політик не задоволений тим, що начебто ЄС виділяє гроші на створення «веселих картинок» про євроінтеграцію. 

«А якщо серйозно, то дивлячись на протистояння Митного та Європейського Союзів на території України , в першу чергу помічаєш кардинальні відмінності в інформаційній політиці. Європейський Союз виділяє гранти на створення «веселих картинок» на тему переваг євроінтеграції для України, максимально спрощуючи сприйняття своїх аргументів. Митний Союз пропонує багатосторінкові аналітичні матеріали зі статистичними викладками і складною методикою прогнозування , авторами яких є українські та російські академіки , яким взагалі важко писати просто і доступно», - пише депутат.

Царьов також не задоволений і частими приїздами європейських політиків в Україну і на Дніпропетровщину зокрема. Саме там мала батьківщина депутата.

«Відмінності видно і на рівні особистого спілкування . За неповний вересень у Дніпропетровську побували: Лешек Бальцерович , колишній віце -прем'єр- міністр , міністр фінансів, директор Національного Банку Польщі та Єжи Вятр, колишній міністр освіти, депутат Сейму Польщі , які зустрічалися з місцевою інтелігенцією, журналістами, проводили відкриті лекції для студентів. У міжнародних відносинах такий вид впливу називається «м'яка сила», - наполягає Олег Царьов. 

«Зараз проводився Х форум Ялтинської європейської стратегії, в якому беруть участь: Президент Литовської республіки , колишній Президент США , колишній Президент Польщі , колишні Прем'єр-міністри Великобританії, Італії, колишній канцлер ФРН, керівники ОБСЄ, Світового Банку, СОТ і багато інших. Всі вони також спілкуються з представниками української еліти - політиками , журналістами , експертами , які потім формують громадську думку України.

Митний Союз також володіє певним рівнем цієї «сили» , проводяться подібні заходи, але з меншою кількістю реклами, меншою кількістю авторитетних учасників, і, отже, з меншою увагою громадськості», . бідкається Олег Царьов. 

Але задля об'єктивності, треба сказати, що ніхто ж не заважає країнам МС, в першу чергу Росії, проводити свої роз'яснювальні заходи. Чи може, це Росію і Митний Союз не цікавить?

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...