App Store Google Play

Дніпропетровців турбують безпритульні тварини та освітлення

23.09.2013 15:36
Дніпропетровців турбують безпритульні тварини та освітлення
Мешканці найбільших міст України вважають, що головними проблемами вулиць їхніх міст є стан автомобільних доріг, бруд та сміття на вулицях, а також паркування автомобілів на тротуарах і газонах.

Для мешканців Дніпропетровська та Донецьку гострішою за інших є проблема безпритульних собак та котів, тоді як кияни та одесити частіше переймаються кількістю зелених насаджень, парків і зелених зон відпочинку.

Більше половини респондентів вважають, що найбільш критичною проблемою вулиць українських міст, яка потребує негайного розв'язання, є стан автомобільних доріг.

Про це свідчать результати дослідження, яке GfK Ukraine здійснила у серпні 2013 року.

На думку третини респондентів (32,8%), головною проблемою вулиць великих міст України є стан автомобільних доріг. Другу сходинку рейтингу головних проблем посідає санітарний стан вулиць (14,7%), третю - паркування автомобілів на тротуарах і газонах (13,5%). Серед запропонованих варіантів найменше турбує респондентів зовнішня реклама на вулицях (0,5%).

Одночасно мешканці різних українських міст в різній мірі оцінюють важливість певних проблемами. Стан автомобільних доріг потрапляє в топ-3 всіх найбільших міст України, які було охвачені дослідженням. Проте ця проблема є найбільш актуальною для львів'ян (44,7%) та киян (38,5%), тоді як мешканці Донецька рідше за інших називали цю проблему головною для вулиць свого міста (14,3%).

Одночасно для донеччан найактуальнішою проблемою є санітарний стан вулиць їхнього міста (22,2%). Також ця проблема посідає другу сходинку рейтингу головних проблем вулиць Києва (18,3%) та Дніпропетровська (17,8%). Для порівняння, лише 6,5% львів'ян назвали цю проблему головною для їхнього міста.

Стан тротуарів потрапляє в топ-3 головних проблем вулиць для мешканців Харкова (18%), Дніпропетровська (14,8%), Львова (11,4%) та Одеси (9,5%). Одночасно паркування автомобілів на тротуарах і газонах входить в топ-3 ключових проблем киян (16,7%) та донеччан (14,1%), львів'ян (14%), одеситів (13,1%) та харків'ян (12,8%)

Щодо інших проблем, то проблема безпритульних собак та котів є гострішою для мешканців Дніпропетровська та Донецьку. Кількість зелених насаджень, парків і зелених зон відпочинку частіше турбує киян та одеситів.

Мешканці Донецьку частіше за інших називали головною проблемою вулиць міста прибирання льоду й снігу з доріг і тротуарів узимку, мешканці Дніпропетровська - освітленість вулиць міста в темний час доби. Одесити частіше відмічали як головну проблему кількість дитячих і спортивних майданчиків та стихійну торгівлю на вулицях, львів'яни та харків'яни - видалення бурульок з дахів будинків узимку.

Загалом більше половини респондентів (54,6%) вважають, що найбільш критичною проблемою вулиць українських міст, яка потребує негайного розв'язання, є стан автомобільних доріг. 27,4% респондентів назвали санітарний стан вулиць, 23,4% - паркування автомобілів на тротуарах і газонах.

«Проблеми вулиць є вкрай важливими для мешканців українських міст. І якщо деякі, такі як стан доріг, вимагають значних капіталовкладень, болючі для користувачів вулиць проблеми паркування на тротуарах і газонах можуть бути вирішені набагато легше», - коментує Гліб Вишлінський, заступник директора GfK Ukraine.

Опитування було проведене з 16 по 21 серпня методом комп'ютеризованого телефонного інтерв'ю в 6 найбільших містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Харкові. В кожному місті було проведено по 100 інтерв'ю з мешканцями у віці понад 18 років. Максимальна похибка загалом для 6 міст - 4%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...