App Store Google Play

"Іміджевий" міст через Вовчу скоро буде золотим - розпиляно ще 4 млн

20.09.2013 08:23
"Іміджевий" міст через Вовчу скоро буде золотим - розпиляно ще 4 млн

Департамент  житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 11 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ПВКП «Мелік» на  капітальний ремонт автодорожнього мосту «Дніпро-Новий» через річку Вовчу в місті Павлоград. Вартість угоди склала 4,20 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Що саме робитимуть з мостом - невідомо, оскільки техзавдання у конкурсній документації відсутнє.

Фірму «Мелік» заснував і наразі очолює в якості директора депутат від Партії регіонів Синельниківської міської ради (Дніпропетровська обл.)  Гарік Мелікян, він же наразі очолює фірму у якості директора. Згідно з даними «ВДЗ» за період в останні п'ять років, «Мелік» почав регулярно вигравати дорожньобудівельні тендери у липні 2010 р. З того часу компанія отримала підрядів на 57,37 млн грн.

Цей же Гарік Мелікян донедавна був директором і єдиного конкурента «Меліка» на цьому тендері - ПП «Альянс 8». Саму компанію заснувала Людмила Асаул, а керує фірмою наразі Саркіс Аракелов, однопартієць і колега Мелікяна по райраді.

Згідно з даними «ВДЗ» за період в останні п'ять років, «Мелік» почав регулярно вигравати дорожньобудівельні тендери у липні 2010 р. З того часу компанія отримала підрядів на 57,37 млн грн. Натомість «Альянс» поки жодного тендеру не вигравав.

Нагадаємо, до 1996 р. рух автомобілів через Вовчу забезпечували два мости, кожен  в окремий напрямок. Згодом один з них закрили для транспорту через аварійний стан, другий пустили в два боки.

Минулого року аварійний міст реконструювали під "пильним та мудрим" керівництвом губернатора Олександра Вілкула: два підряди загальною вартістю 36,97 млн грн. тоді отримало ТОВ «Українсько-Польське підприємство з ІІ «УПС», заснованого Тарасом Палієм, сином колишнього генерального директора ДП «Дніпропетровський облавтодор».

Оновлений міст відкрили наприкінці жовтня. Цього разу йдеться про ремонт другого мосту, побудованого в 1986 р.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...