App Store Google Play

У Дніпропетровську поховали по-звірячому вбиту в хостелі вагітну жінку

19.09.2013 17:10
У Дніпропетровську поховали по-звірячому вбиту в хостелі вагітну жінку
У Дніпропетровську поховали 36-річну Анну Китаєву, яку знайшли мертвою 16 вересня в одному з номерів хостела в "Менорі". Проводити жінку в останню путь прийшли більше ста людей, пише "Комсомольская правда в Украине".

Родичі Анни впевнені, що вбивця - її хорватський наречений Бранімір Калета, з яким вони напередодні разом заселилися у хостел.

"Про цю історію нема чого розповідати - маніяк він нелюдський, от і все!" - не приховує емоцій на похоронах рідний брат Анни - Олег Китаєв.

Подруги навперебій твердять, якою гарною людиною була Анна.

"Вона була сонцем, а не людиною, всі її дуже любили. А в міліції кажуть, що доказів нібито недостатньо проти цього Браніміра. Я бачила його лише одного разу, коли він приїжджав до Анни взимку... Але те, що сталося, - жахливо!" - розповіла близька подруга покійної Наташа.

Співробітники Анни стверджують, що вона була ще й дуже цінним працівником. За словами колег, вона починала від самого початку, але згодом піднялася кар'єрними щаблями, і для неї зробили окремий офіс.

"Її навіть запрошували в Київ на керівну посаду, але вона чомусь відмовилася. А тепер ось..." - кажуть колеги померлої.

Нагадаємо, 16 вересня в одному з хостелів у центрі Дніпропетровська знайшли мертвою вагітну жінку. Загибла була на 7-му місяці вагітності.

Як з'ясувалося, жінка заселилася туди напередодні разом зі своїм нареченим з Хорватії, який зник у невідомому напрямку. На даний момент він знаходиться в розшуку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...