App Store Google Play

Що штовхає українців шукати нову роботу?

19.09.2013 10:22
Що штовхає українців шукати нову роботу?

Лише 30% офісних працівників у найближчому майбутньому не мають наміру змінювати місце роботи. Згідно з результатами дослідження від Міжнародного кадрового порталу hh.ua, до звільнення «білих комірців» підштовхує низька зарплата, відсутність перспектив кар'єрного зростання і конфлікти з керівництвом. Першими в черзі на звільнення стоять працівники готельного і ресторанного бізнесу, а найстабільнішими виявились IT-спеціалісти.

За час професійної діяльності думки про зміну місця роботи навідують практично кожного спеціаліста, але частіше за все рішення про звільнення дається офісним співробітникам непросто. Це підтверджується результатами досліджень: активно розглядають пропозиції від інших компаній близько 70% працівників, але тільки 14% з них збираються звільнитись усерйоз.

У чому причина такої «нерішучості»? Бажання змінити роботу може бути наслідком різних факторів, але тільки певна сукупність «мінусів» призводить до підписання заяви про звільнення.

Якщо співробітника не влаштовує тільки заробітна платня, то ймовірність звільнення складає близько 28%. Відсутність перспективи кар'єрного зростання збільшує можливість втратити цінного працівника ще на 21%. Погані стосунки з керівництвом - і співробітник ще ближчий до написання заяви про звільнення. За такого розкладу офісний працівник залишає компанію в 68% випадків.

Неможливість саморозвитку ще на 9% підштовхує співробітника швидше покинути неперспективне місце роботи. Неофіційне працевлаштування і відсутність соціального пакету можуть на 8% схилити чашу терезів на користь звільнення. Якщо до цього додати нерегулярні нарахування заробітної платні, то офісний співробітник майже точно звільниться. Останньою краплею може стати несприятлива атмосфера в колективі. При повному зібранні «мінусів» заява на звільнення зі стовідсотковою ймовірністю буде лежати на столі керівництва.

Сьогодні офісні співробітники більшою мірою не задоволені грошовою винагородою і перспективами кар'єрного зростання (4 бали за 10-бальною шкалою). Про це роботодавцям варто переживати у першу чергу: половина працівників готова піти з компанії через маленьку зарплату й відсутність просування по кар'єрній драбині. Можливість саморозвитку є другорядною причиною звільнення. З одного боку, співробітники оцінюють цей фактор досить низько (лише на «п'ятірку»), з іншого - він збільшує імовірність зміни місця роботи всього на 9%.

Важливим утримуючим фактором для «білих комірців» є відсутність конфліктів з керівництвом. Менш значущими причинами не підписувати заяву про звільнення виявились сприятлива атмосфера в колективі, регулярні нарахування зарплатні й офіційне працевлаштування.

Якщо розглядати кожну сферу діяльності окремо, то з найбільшою часткою імовірності варто очікувати звільнень у сфері готельного і ресторанного бізнесу. Згідно з дослідженням, найбільш задоволеними своєю роботою і рівнем грошової винагороди виявились представники IT і консалтингу. За словами HR-спеціалістів, співробітників із цих сфер частіше підштовхує до зміни роботи пропозиція про участь у більш цікавих і перспективних для розвитку проектах.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в червні 2013 року. Загалом було опитано 1895 респондентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...