App Store Google Play

У Дніпрі – черговий опен-ейр фестиваль з фаєр-шоу та козаками

17.09.2013 09:12
У Дніпрі – черговий опен-ейр фестиваль з фаєр-шоу та козаками
21 вересня о 13:00 на площі біля Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького відбудеться молодіжне свято OPEN AIR «Гончарне коло».

Про це під час прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» повідомила науковий співробітник Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького Олександра Мурадова.

«В цьому році «Гончарне коло» святкує перший ювілей, йому виповнюється 5 років. Тому ми зробили все, щоб зробити це свято незвичайним і особливим», - наголосила організатор.

Весь день діятиме ярмарок виробів гончарів Дніпропетровська та області. Вся площа перетвориться на гончарну майстерню. Будуть діяти майстер-класи на гончарному колі і всі бажаючи зможуть взяти в них участь і створити свій шедевр.

На святі буде справжня гончарна піч, в якій відбуватиметься випал гончарних виробів. Близько 30 майстрів привезуть вже готові гончарні вироби. Також гостей здивує неймовірно яскрава концертна програма. Близько 15 бойових шкіл представлять свої показові виступи.

«Вперше на нашому святі пройдуть танцювальні майстер-класи сучасних танцювальних стилів. Кожен бажаючий зможе спробувати свої сили у хіп-хопі, сучасній хореографії і навіть повторити деякі рухи сальси», - додала Олександра Мурадова.

Ввечері на площі будуть грати молодіжні музичні колективи. Завершить свято феєричне фаєр-шоу від театру вогню «Elements».

Один із учасників фестивалю, керівник гончарної майстерні Ігор Сухін пообіцяв, що його майстерня влаштує майстер-класи на цьому святі для всіх бажаючих. В них зможуть прийняти участь як дорослі, так і діти.

«Завдяки цьому фестивалю люди можуть дізнатися більше про гончарне ремесло, спробувати розвинути в собі нові здібності. В дітей це розвиває концентрацію уваги, посидючість і дрібну моторику. При роботі з глиною дитина отримує цілий спектр різноманітних навичок», - зазначив гончар.

Всі гончарні вироби, які городяни виготовлять протягом майстер-класів, повинні будуть протягом декількох днів сохнути. А вже потім їх можна буде випалити в печі. Зробити це можна в гончарній майстерні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...