App Store Google Play

Етнофестиваль «Українське місто» вперше провели у Дніпропетровську

16.09.2013 09:38
Етнофестиваль «Українське місто» вперше провели у Дніпропетровську

У Дніпропетровську з нагоди Дня міста вперше провели етнофестиваль «Українське місто». Фестиваль розгорнувся в центральному парку культури та відпочинку імені Шевченка.

Представники районів міста просто неба розгорнули десятки експозицій - фотовиставки, виставки експонатів місцевих краєзнавчих музеї, виставки старожитностей тощо.

Свої вироби представили також дніпропетровські майстри народної творчості - гончарі, ковалі, вишивальниці, майстри зі створення дерев'яних іграшок, ляльок-мотанок тощо.

Сам фестивальний майданчик був прикрашений «розписами» з кольорового піску, різьбленням по овочах, старовинними українськими рушниками.

Музичним подарунком учасникам свята став виступ Національного академічного народного хору імені Григорія Верьовки. Крім того, відбувались майстер-класи вихованців центрів позашкільної роботи, викладачів та учнів шкіл естетичного виховання міста, конкурси та вікторини.

 

Цими вихідними Дніпропетровськ відзначив своє 237-річчя. Однак історики досі не дійшли спільної думки щодо віку міста. За даними дослідників, існує щонайменше 10 різних підходів до датування.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...