App Store Google Play

У Дніпропетровську спортсмени-гімнасти вимушені тренуватися просто неба

13.09.2013 10:29
У Дніпропетровську спортсмени-гімнасти вимушені тренуватися просто неба

Чемпіон України вимушений пропустити змагання через неможливість підготуватись Вихованців школи олімпійського резерву зі спортивної гімнастики вигнали на вулицю через те, що в школі вимкнули електрику за борги.

Зал школа орендує у інституту фізкультури, а після вимкнення електрики діти вимушені тренуватись під відкритим небом - вже протягом місяця. Але у сильний дощ та при температурі нижче 12 градусів тренування доводиться відміняти. Та й повноцінними такі тренування не назвеш, адже неможливо використовувати необхідний інвентар.

учні через такі заняття вже злягли з простудами та травмами. А у Сашка Онуфрієва, який торік став чемпіоном України, під загрозою все спортивне майбутнє, адже через ці проблеми і неможливість як слід підготуватись, вимушений пропустити осінні змагання.

"Дитина, яка пропустила місяць, їй щоб відновитися потрібно мінімум у 2-3 рази більше. У нас в листопаді в Кіровограді першість України, але навіть команду виставити не зможемо", - бідкається тренер.

Така ситуація загрожує самому існуванню школи - твердять тренери. Батьки ж бідкаються , школа муніципальна, а міські чиновники наче нічого й не знають. Тож нині діти мов заручники між Обленерго та інститутом фізкультури. Енергетики запевняють - Інфіз давно у списку найбільших боржників.

В інституті трагедії в тому, що діти опинилися на вулиці, а їхня зала, легкоатлетичний манеж та два гуртожитки, без електрики, не бачать. І наводять з десяток аргументів, чому проблема не в них. Батьків же турбує інше питання - чому із зали "виселили" тільки гімнастичну школу, вихованці якої тренуються вдень, відтак не потребують освітлення, а міський бюджет ретельно сплачує орендну плату, усі ж інші секції продовжують тренування у звичному режимі.

Нагадаємо, корупційний скандал у легкоатлетичній збірній України прогремів на весь спортивний світ - легкоатлетичну збірну України возили за державний кошт на "липові" збори.

Олена УСЕНКО, ТСН

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...