App Store Google Play

Дніпропетровська міліція обіцяє не дати хуліганам жодного шансу

13.09.2013 11:22
Дніпропетровська міліція обіцяє не дати хуліганам жодного шансу
На День міста, який відзначається найближчими визідними, правоохоронці Дніпропетровська оібцяють бути особливо пильними. Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника Дніпропетровського міського управління міліції Володимир Сідлецький.

«Наша головна задача - забезпечити охорону правопорядку, для цього працюватимуть близько тисячі правоохоронців, з них 200 - військовослужбовці внутрішніх військ та 116 співробітників ДАІ. Вони патрулюватимуть, у першу чергу, місця проведення масових заходів», - зазначив Володимир Сідлецький.

Нагадаємо, що 14 вересня з 8.00 до 22.00 буде перекрито рух транспорту по Набережній Леніна від центрального мосту до пішохідного мосту на Комсомольський острів. З 17.00 буде перекрито рух по Центральному мосту, орієнтовно його мають відкрити о 22.30, одразу після салюту.

На період перекриття руху міський автотранспорт перевозитиме пасажирів по паралельних, відкритих для руху вулицях. Маршрути деяких тролейбусів будуть змінені.

А от маршрутки та електротранспорт цього дня на усіх центральних маршрутах працюватимуть до 1.00 ночі у черговому режимі, роботу метрополітену буде продовжено до опівночі.

Втім деякі зупинки маршрутів перенесуть для зручності проведення святкових заходів. Однак, обіцяють в міськраді, розташовані вони будуть максимально близько їх до звичного місцезнаходження, щоб уникнути плутанини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...