App Store Google Play

Виконавши ремонт, регіонали нагадали мешканцям, хто їх пани

12.09.2013 15:21
Виконавши ремонт, регіонали нагадали мешканцям, хто їх пани

Один з народних депутатів від Партії регіонів - Олександр Момот - на другий рік своєї депутатської діяльності нарешті вирішив згадати про виборців.

«Почали ремонтувати внутрішньоквартальні дороги в Жовтневому районі. Фінансування вдалося отримати з міського бюджету. Поклали асфальт на проспекті Гагаріна 97 і 99. Це не ямковий ремонт, а якісно», - похвалився народний обранець у одній з соціальних мереж.

Але хіба ж асфальт клали для холопів, аби невдячні топталися по ньому своїми ногами? Звичайно, що ні - виключно для того, аби нагадати їм, хто в районі господар і з волі кого саме все й відбувається.

Не встигло асфальтове покриття, якого, за свідченнями місцевих жителів й поклали лише тонкий шар, схопитись як слід, а двері будинків прикрасили промовисті нагадування від місцевих представників «бога», повідомляє 056.

Як йдеться в оголошенні, дворі "ощасливлених" будинків лопатами махали не тільки комунальники, а й народний депутат Олександр Момот, а також голова Жовтневої райради Антон Жосуль!

Крім того, не забули «добродії» вказати у оголошенні й офіційну вартість укладання одного квадрата нового асфальту.

Що це - заклик скинутися депутату і голові району чи нагадування «рабам», як дорого вони обходяться «господарю»? Але ж гроші бюджетні, тобто з кишень цих самих людей... і до чого тут Момот?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...